reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Zaraz dostaniesz kopa w d..... Jutro na krew proszę lecieć
Wiem, że powinnam jutro ale nie mam gdzie przed pracą jechać... Dziś byłam... Jeżeli cokolwiek przyrosła (chociaż wiem że po dobie przyrost nie będzie adekwatny) to odpuszczam już betę i umowie się na USG 30 kwietnia (może przy szybko ale planuje skorzystać ze zwolnienia i mieć wolną majowke- gdyż w grafiku cały tydzień pracuję) 😅
 
reklama
Powiecie mi co oznacza duża ilość szczawianu wapnia w moczu? Czy może to być od tego że piję bardzo dużo herbaty?
W ciąży są naturalnie obecne. Przy dużym natężeniu mogą oznaczać infekcje. Ja w pierwszej ciąży miałam podwyższone co drugie badania, zawsze kończyło się na ponownym badaniu gdzie było już niżej lub ok
 
Byłam dzisiaj na pierwszym usg u lekarza, który przygotowywał i ostatecznie też robił mi transfer. Wszystko ok - pęcherzyk wygląda prawidłowo jak na ten moment. Nawet delikatnie widać kształtujące się ciałko zoltkowe. Teraz że spokojem do kolejnego badania 🙂
 
Byłam dzisiaj na pierwszym usg u lekarza, który przygotowywał i ostatecznie też robił mi transfer. Wszystko ok - pęcherzyk wygląda prawidłowo jak na ten moment. Nawet delikatnie widać kształtujące się ciałko zoltkowe. Teraz że spokojem do kolejnego badania 🙂
Super wiadomości
To który to tc ?
 
reklama
Do góry