reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Chyba mi się Kropek zaczyna rozpychać bo mnie czasami ciągnie w pachwinach coś jak skurcze i brzuch mnie czasami ćmi jak przed okresem i kurcze zauważyłam dzisiaj w toalecie na papierze jak wypływa reszta cyclogestu delikatne przebarwienie takie niby różowe , niby brązowawe , czy to normalne na wczesnym etapie ciąży?
 
Ostatnia edycja:
Chyba mi się Kropek zaczyna rozpychać bo mnie czasami ciągnie w pachwinach coś jak skurcze i brzuch mnie czasami ćmi jak przed okresem i kurcze zauważyłam dzisiaj w toalecie na papierze jak wypływa reszta cyclogestu delikatne przebarwienie takie niby różowe , niby brązowawe , czy to normalne na wczesnym etapie ciąży?
Aplikujesz globulki palcem czy aplikatorem?
Często łatwo złapać podrażnienie i mikro urazy przez aplikotor. Ja zawsze stosuje palec ☺️
Poza tym takie przebarwienia różowo brązowe mogą być normalne. Spokojnie, bez paniki 🙂
 
reklama
Do góry