reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Na razie czuję sie dobrze, ciśnienie cały czas niskie co mnie zaskakuje bo najbardziej chyba bałam się (i boję) ewentualnej preeklampsji. Dziecko ok. Trzyma się rozmiarowo 50 centyla. Obróciło się z powrotem głową na dół. Moje przypadłości kontroluję insuliną i suplementując żelazo. Moja lekarka na razie nie zakłada, że będzie wcześniak, ale jak będzie to czas pokaże. Byleby jeszcze miesiąc pociągnąć chociaż.

Jak Ty się czujesz?
Ja od samego początku czuję się rewelacyjnie. Póki co ominęły mnie wszystkie dolegliwości typowo ciążowe. Cały czas pracuję na pełen etat (home office). Nie ukrywam natomiast, że po miesiącach radości i ekscytacji stres zaczyna mnie ogarniać.
 
reklama
Ja od samego początku czuję się rewelacyjnie. Póki co ominęły mnie wszystkie dolegliwości typowo ciążowe. Cały czas pracuję na pełen etat (home office). Nie ukrywam natomiast, że po miesiącach radości i ekscytacji stres zaczyna mnie ogarniać.
Ja w sumie też nie narzekam na samopoczucie w sensie, że nie miałam wymiotów, ciśnienia i tego typu przygód. Ale stres mam od początku, bo wcześniej miałam kilka traum i to niestety rzutuje na późniejsze przeżywanie ciąży. Mam też powikłania ciążowe jak cukrzyca itp., co jest upierdliwe bo trzeba mierzyć cukier wielokrotnie w ciągu dnia i wszędzie być z insuliną. Plus mój wiek i maluch jeden już na stanie w domu. Z jednej strony mam trochę ten luz bo już jedno dziecko mam i ono daje mi mnóstwo radości i też nie mam dużo czasu na rozkminy. A z drugiej strony to wyzwanie, bo przedszkole i częste choroby, które ja też podłapuję i dużo mniej czasu na odpoczynek niż przy pierwszej ciąży. Natomiast ja już jestem w tym trybie "brak snu" i "przemeblowane życie" od dwóch lat, także chyba teraz nie przeżyję takiego totalnego szoku jaki przeżyłam po pierwszym porodzie.
 
Ja w sumie też nie narzekam na samopoczucie w sensie, że nie miałam wymiotów, ciśnienia i tego typu przygód. Ale stres mam od początku, bo wcześniej miałam kilka traum i to niestety rzutuje na późniejsze przeżywanie ciąży. Mam też powikłania ciążowe jak cukrzyca itp., co jest upierdliwe bo trzeba mierzyć cukier wielokrotnie w ciągu dnia i wszędzie być z insuliną. Plus mój wiek i maluch jeden już na stanie w domu. Z jednej strony mam trochę ten luz bo już jedno dziecko mam i ono daje mi mnóstwo radości i też nie mam dużo czasu na rozkminy. A z drugiej strony to wyzwanie, bo przedszkole i częste choroby, które ja też podłapuję i dużo mniej czasu na odpoczynek niż przy pierwszej ciąży. Natomiast ja już jestem w tym trybie "brak snu" i "przemeblowane życie" od dwóch lat, także chyba teraz nie przeżyję takiego totalnego szoku jaki przeżyłam po pierwszym porodzie.

Będzie dobrze, Ty już zaprawiona w boju jesteś, więc wiesz czego możesz oczekiwać.
Zresztą my tu wszystkie (albo w większości) "kobiety-rakiety" po 40 chyba, prawda? ;)
 
Tak, u nas planowane CC.
14 czerwca to termin wyliczony z OM. Finalnie jak wszystko będzie okej, to planowane CC odbędzie się jakiś tydzień wcześniej, czyli około 7 czerwca pewnie.
Jak się czujesz? Wszystko u Was ok?
No to będzie Blizniak: , bedzie wesolo :-) Bliźnięta rodzą się pomiędzy 21 maja a 20 czerwca i należą do najbardziej żywiołowych, towarzyskich i ekstrawertycznych znaków zodiaku. Nienawidzą nudy i monotonii – pragną ciągłych wyzwań i doświadczeń.
 
To znowu ja 😁 panikara....powiedzcie nospę brałyście jak czułyści podbrzusze jak na okres czy też bez bólu profilaktycznie?
Dodam że nie są to mocne bóle tylko tak ćmi lekko dzisiaj wieczorem, może dlatego że byłam na długim spacerze dzisiaj
 
Dziękuję.
A mam trochę inne pytanie. Pokaż jakie masz to łóżeczko dostawiane
Lionelo Leonie Beige Sand. Najlepsza moja inwestycja. Juz jest odstawione bo mloda wyrosła niestety, sprzedaje. Ale powiem Ci ze wybralam genialnie bo mieciutkie przewiewne boki, oczywiscie bok odpinany. Ma tez takie bajery jak funkcją kołyski ale nie korzystalam…
 

Załączniki

  • IMG_0038.jpeg
    IMG_0038.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 24
  • IMG_0037.jpeg
    IMG_0037.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 27
  • IMG_0036.jpeg
    IMG_0036.jpeg
    3 MB · Wyświetleń: 21
reklama
Do góry