reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro

reklama
A jakie złe wyniki Ci powychodziły?
W sensie jakie badania robiłaś?
Żadne, wszystko teoretycznie w normie.
Na wstępie sprawdzali amh, lh, fsh, wszystko z tarczyca itp. Dlatego padła decyzja o operacji i sprawdzenia mnie od wewnątrz... Jedynie wyszedł ten niedrozny całkowicie jeden jajowód 😥
Wiek, zdrowie, finanse powiedzmy sprzyjają nam w tym momencie na in vitro ... Dlatego zachodze w głowę ... Czy wciąż czekać na cud, czy podjąć radykalne kroki 😥🙏🏻
 
Żadne, wszystko teoretycznie w normie.
Na wstępie sprawdzali amh, lh, fsh, wszystko z tarczyca itp. Dlatego padła decyzja o operacji i sprawdzenia mnie od wewnątrz... Jedynie wyszedł ten niedrozny całkowicie jeden jajowód 😥
Wiek, zdrowie, finanse powiedzmy sprzyjają nam w tym momencie na in vitro ... Dlatego zachodze w głowę ... Czy wciąż czekać na cud, czy podjąć radykalne kroki 😥🙏🏻
A mąż badany?
 
U mnie pierwsza ciąża naturalnie teraz po 4,5 roku jestem w drugiej ciąży on vitro. Szczerze to ja bym się nie zastanawiała. Różnica jest tylko taka, że ciąża z in vitro mniej więcej do 12 tygodnia jest inaczej prowadzona tzn. bierze się dużo leków.
 
Witam, szukam podpowiedzi, jestem 4dpt, criotransfer dwoch zarodkow na cyklu sztucznym, dzisiaj mialam badany progesteron (zalecenie dr) wynik 11,30, przyjmuje cyclogest, agolutin, estrofem, duphaston- doktor kazała zwiększyc agolutin do 2amp, martwi mnie, ze progesteron moze byc za niski, ostatnim razem mialam 12,5 i niestety nie udalo sie. W internecie wyczytalam ze nie powinien byc nizszy niz 25. Czy mam sie czym martwic? Czy to zbyt niski poziom?
Dziekuje za odp
 
Hej dziewczyny,
Pisze tu, aby się Was poradzić, a może któraś była/jest w podobnej sytuacji, jak nasza.
Mam 28 lat, staramy się z mężem o dziecko 9 miesięcy, od trzech leczymy się w klinice i jestem już po wielu badaniach i po histerolaparoskopii - mam niedrozny prawy jajowód, reszta w normie.
Szanse na naturalne zajście w ciążę są, jednak niskie. Nikt nie wie, czy to będzie kolejne 9 miesięcy ,czy może kilka lat starań.
Stąd decyzja o in vitro... Myślicie, że to dobra decyzja ? Czy jednak za wcześnie na taki krok? Szanse na powodzenie są teraz niby największe, stan mojego i męża zdrowia, nasz wiek itp
Hej, podjęłaś jakąś decyzję ? U nas było tak, że badania partnera super, u mnie podstawowe, hormony, tarczycą krzywe, genetyczne, drożność i wiele innych super, a zaczęłam na własną rękę grzebać w mi i wyszły mi za wysokie komórki NK i bardzo rozjechane cytokiny. 6 cykli na sterydach nieudane, pierwsze in vitro - sukces, ale baardzo obstawiona lekami na prografie od immunologa.
 
reklama
Hej, podjęłaś jakąś decyzję ? U nas było tak, że badania partnera super, u mnie podstawowe, hormony, tarczycą krzywe, genetyczne, drożność i wiele innych super, a zaczęłam na własną rękę grzebać w mi i wyszły mi za wysokie komórki NK i bardzo rozjechane cytokiny. 6 cykli na sterydach nieudane, pierwsze in vitro - sukces, ale baardzo obstawiona lekami na prografie od immunologa.
Hej, tak się złożyło,że kiedy już zrobiliśmy wszystkie potrzebne badania do in vitro i czekaliśmy tylko na rozpoczęcie miesiączki i procesu .... Udało się naturalnie i jestem w ciąży 🙈🥰 mały cud w odpowiednim czasie🥰
 
Do góry