reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Enni, ze stymulacją z tego co tu widzę jest różnie. Clo to raczej szybciej. Ja Gonal dostawałam zazwyczaj od ok. 7 dc, czasem 6 czasem 8. Zależy jak przychodziłam na pierwszy monitoring i jak wyglądały wtedy pęcherzyki. Ale widzę, że dziewczyny z Gonalem zaczynały też wcześniej. U mnie to było tak, że wizyta w tych dniach 6-8 pozwalała na to, że dominujący(e) już się pokazał i Gonal miał mu pomóc w dalszym wzroście. Wydaje mi się, że przy lekach typu Gonal, Menopur tak zazwyczaj się robi. Podane zbyt wcześnie mogą doprowadzić do wzrostu zbyt dużej ilości pecherzyków. Tak to się je stosuje raczej do ivf. Clo natomiast nigdy nie brałam, ale z tego co pamiętam jak tutaj czytałam to wcześniej dziewczyny brały (zresztą Ty sama tak miałaś), ale czy tak musi być... nie wiem :( W każdym razie kciukasy &&&&&&&&&&&
 
reklama
hej laski
MagdaM to ja tu odpalam kompa i chcę pisać abyś jutro nie przesadziła z napełnianiem pęcherza przed IUI a tu taki klops.
3/4 z nas ma wrażenie, żę lekarz któremu powierzamy nasze szczęście nie orientuje sie do końca w naszej sytuacji.
A tak przy okazji zapytam czy w od 8 dc można stymulować? U mnie zawsze od 3 i pierwszy raz słyszałam, że w 8. Czy to zleży od długości cyklu?
Ja właśnie dostaje @. Jutro wizyta i to co my lubimy najbardziej czyli jak dojść do kozetki aby gabinetu nie pochlastać:crazy::rofl2::eek: Choć w 1 dc to niewiele leci
 
Yoanna82a to może ten cykl nie jest stracony:) mam jechać w 6dc a jak pamiętam jadę do tej samej lekarki co Ty:-D może się uda w tym miesiącu:-)
Czerwona Oliwka heheh z tym masz racje, jakie to obrzydliwe w @ jechać do doktorka:tak:i modlić się żeby podłogi nie zabrudzić:)
 
Enni, myślę, że jest szansa. To oczywiście zależy od tego co u Ciebie zobaczy, ale ja u niej miałam tak, jak pisałam. 6 dzień jak najbardziej. Enni, a kiedy ta wizyta, żebym już przygotowała kciuki?
Czerwona oliwka, ja miałam początek stymulacji nieraz w 7 czy 8 dc i pęcherzyki rosły i pękały. A cykli nie mam szczególnie długich, między 27 a 31 dni. Wydaje mi się, że to zależy od tego czym się stymulujesz i może też od tego czy pęcherzyki dominujące u Ciebie same się pojawiają czy stymulacja potrzebna jest od samego początku. Ale to tak tylko sobie dedukuję, głowy za tę teorię nie dam ;-) Powodzenia na wizycie &&&&
Ja się umówiłam dziś na usg anatomiczne i już trzęsę portkami...
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta to w takich okolicznościach przyrody MUSI się udać, nie ma innej opcji, trzymam mooooooooocno kciuki :tak::-)

MagdaM widzisz jak jak dobrze, że poszłaś na podglądanko, w przeciwnym razie pojechałabyś na darmo a wtedy dopiero nerwy.
 
Kochane przepraszam,że ciągle mam jakieś pytania .. niepokoi mnie to że codziennie boli mnie lewy jajnik po iui czy to normalne ? sorka ale to moja pierwsza iui więc nie wiem jakie są objawy :(
 
Genna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Masz już termin punkcji wyznaczony? Orientacyjnie chociaż?
~
Yoanna tak juz wiem, w środę , ale przez pomylke w lekach jestem jeden dzien do tylu więc możliwe ze na czwartek sie przesunie, narazie do mnie nie dociera ta cała sytuacja, jestem bardzo spokojna, zobaczymy jak bedzie w dniu punkcji :)
A co to jest usg anatomiczne? O takim chyba nie słyszałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Genna, wow, już tylko tydzień. Super, że tak szybko wszystko się dzieje ;-) Życzę tego spokoju jak najdłużej. I pamiętaj o raportowaniu, ostatnio dobrze się spisujesz, ale przestrzegam ;-)
Nazwę "usg anatomiczne" też dzisiaj usłyszałam po raz pierwszy :-) Chciałam po prostu umówić się na usg i kiedy powiedziałam, który tydzień ciąży to Pani mnie poinformowała, że od 19tc robią anatomiczne. Robią to biorę :-) A później doczytałam, że to dokładne pomiary dziecka, wszystkich narządów, przepływów itp., wykrywa też ewentualne wady. To chyba to samo co usg połówkowe albo mniej więcej to samo ;-) Jeszcze pół roku i sama zobaczysz &&&&&&&&&
 
Do góry