reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dzięki dziewczyny za kciukasy :-D:-D:-D Ściskam Was wszystkie ;-) &&&&&&&&&&&&&&
Yoanna dzięki za fluidki, zachłannie zagarniam :tak: A moja rada - załóż spódniczkę i nie będzie trzęsienia portkami przed usg ;-) :-p

Magda super, że mieszkanko ogarnięte ;-)

Enni ja popieram teorię Yoanny co do zasad stymulacji. Ważne też by lekarz "nauczył się" jak stymulować pacjentkę, bo niektóre, tak jak ja, odwalają niezłe numery (tak jak ja ;-) ) Przy Gonalu wg mojego lekarza, stymulacja jest mniej przewidywalna bo niespodziewanie mogą dorosnąć inne pęchole, za to rośnie piękne endometrium. Clo zaś niszczy endo a stymulacja jest bardziej przewidywalna (u mnie to się wszystko sprawdziło).

Genna łaziłam dziś po Gdyni czekając na M i tak myślałam, czy może gdzieś tam siedzisz z Lawendowym... no ale na umawianie się dla mnie było już za późno, tym bardziej że nawet nie wiedziałam czy jesteście w Gdyni czy w Gdańsku ;-) Widziałam za to na sklepie muzycznym plakat o Pannach Młodych i ciekawa jestem czy to Ty go tam zamieściłaś? ;-)

Mój organizm i tak szaleje bo ja dziś mam dopiero 9 dc a LH świadczące o owu miałam tak wysokie jak nigdy... estradiol też piękny więc dziś trzeba było zrobić iui. Szans powodzenia niestety poniżej 10%, ale tonący brzytwy się chwyta, ja zaś tego mniej niż 10% uczepiłam się ;-) IUI odbyła dopiero o godz 21 bo lekarz miał godzinne opóźnienie (ale że to kochany dr Cz to wszystko mu wybaczam ;-) ) Siedziałam i czekałam i tak mi się już chciało siuuusiu no ale trzeba było trzymać :zawstydzona/y::-D

Dobrej nocki!!! chyba jutro nie wstanę :zawstydzona/y:

Ps. Pyscek, mnie zawsze w cyklach stymulowanych po owulacji pobolewają jajniki, więc nie martw się, to nie musi oznaczać czegoś złego... u mnie to norma :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
smerfeta, ale jestem podekscytowana. przełam ten bezowocny dla nas czas:-)


dziewczyny opowiadajcie mi o dr Polaku. zdecydujemy się na niego. dziś zadzwonię i dowiem się co i jak u niego, ciekawe na kiedy wizyta by była.


udanego dnia:-) my zaraz nareszcie do naszego budowanego domku jedziemy. bo mieszkanko już ogarnięte:-)
 
hej dziewczyny :-)
ale ostatnio naskrobałyście że nie pamiętam której co miałam napisać :-(
SMERFETA trzymam kciuki żeby iui zakończyła się dzidziolkiem :-)
pozostałe dziewczyny pozdrawiam i trzymam kciuki żeby nam wszystkim sie udało zafasolkować :-)
 
Ostatnia edycja:
Heloł dziołchy:-D, ale się porobiło!!!!!

Smerfeta to teraz bardzo mocno trzymam kciukasy!!!!!!!&&&&&&&& PRZERWIJ TĄ ZŁĄ PASSĘ!!!!!

MadziaM to jest przykre, że lekarze nas olewają, a dla nas to wieczna walka:zawstydzona/y:

Enni to powodzenia życzę i kciukasy &&&&&&&&&
Ladybea przykro mi, szkoda...
 
jeszcze nie dzwoniłam, bo biję się z myślami na kiedy się umówić. bo to teraz w sumie 15 dc. nie mogę sobie z tym poradzić. wogóle jakiegoś doła mam dzisiaj.
madzia i piotr Polmed czy Polmedis raczej? to są chyba dwie różne kliniki chyba że się mylę.
 
reklama
Smerfeta no wkoncu było po bożemu:) wieczorem, romantycznie, tylko ze zaocznie:) więc trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
my bylysmy z lawendowym w Gdańsku:)
a plakatu ńie wieszalam, ale pochwalę sie ze Bydgoszcz zebrała wiecej pieniązkow do puszek niż Trójmiasto :) ale ważne ze to na dZieciaczki, na leczenie:)
a ja postanowiłam zostań kurką nioską z wolnego chowu plażowego:) tyle po niej spaceruje i wysiadam te jajca, a moze ja żółwiem powinnam zostać co w piasku wysiaduje swoje jajeczka :szok:
Prawy jajniorek 10 jajców ale 7 branych jest pod uwagę i lewy jajnior 5 i 4 brane pod uwagę:), dzisiaj wyssali ze mnie 4 fiolki krwi ,wampiry jedne, ale badania do punkcji juz robili, a punkcja prawdopodobnie sie opóźni i zamiast środy bedzie to piątek , ale wszystkimIde okaże na poniedziałkowej wizycie. Milego weekendu ide odespać podróże, bo w niedziele znowu wojaże sie zaczną!!! Buziaczkimkochane i powodzenia, nadzieja umiera ostatnia pamiętajcie!!,!
 
Ostatnia edycja:
Do góry