reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czołem:)
Kasik super,że wyjazd się udał:tak:, a z Leśna masz rację, potenjał jest a nic z tym nie robią...
Genna z tym żółwiem to się uśmiałam, dobre było:-D, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje jajcory!!!!!!
Smerfeta to tera kciuki zaciśnięte&&&&&&

Miłego weekendu Wam wszystkim życzę:)
 
reklama
Kasik, faaaaajną miałaś rocznicę. Dobrze Wam to zrobiło na pewno.
Genna, nioskożółwiu, kciuki za Twoje jajcorka &&&&&&&&&
Smerfeta, i za Ciebie cały czas &&&&&&&&& Zdradź coś więcej o tym wieczorze gwiazd :-)
Pole, haaalo, jak tam? Obcy chyba płeć ujawnił, a my tu nic nie wiemy...
Miłego weekendu dla wszystkich :-)
 
Dzień dobry dziewczyny:happy2:

Ja jestem po prostu w wieczny rozjazdach i własny ogon gonię...
Ale informuje, ze Pół-Obcy jest zdrowym człowiekiem i niczego Mu nie brakuje:-)
No i Moj M bedzie miał syna...bo ja to bede miała dziecko...
I tak to sie wlasnie skończyły plany sukienkowe,spinkowe i kucykowe.
Ciesze sie ze względu na Niego, o tym marzył, a moze to sie przełoży na Jego samopoczucie i codzienna walkę o każdy dzień z choroba.
 
hej!!!
Pole
,to super:tak:...wiesz,najważniejsze,że wszystko jest dobrze,że dzidzia zdrowa jest:tak::-)..bardzo,bardzo się cieszę!!!.................wiesz...jak nie chcesz to wcale pisać nie musisz...co dolega Twojemu mężowi????:-(...pytam,bo jak zaczełam tu pisac ,to nie byłąm w waszych tematach na bieżąco:sorry2:.oczywiście ,nie masz ochoty-nie pisz!!!zrozumię!!!!
Ja dziś w pracy do 14 byłam ,mąż został po godzinach,do 18,za jakieś 30 minut będzie w domu.Jutro idzie na nocke na 22-6 rano.A ja po niedzieli na popołudnie mam.Chcięliśmy dziś grilka zrobić,ale pogoda nie dopisuje,pada co jakiś czas,chmurzy sie...więc piffffka w domku sie napijemy,jakiś film obejrzymy,i weekend zleci......
My za 2 tygodnie bawimy sie na weselu:-)u mojej kuzynki,na Górny Śląsk jedziemy..................a,jak wrócimy z wesela to dro dr.Polaka na wizyte umówić się chcemy.....
 
Kasica ja byłam pewna, ze to chłopak. To, ze ja chciałam dziewczynkę to w sumie nieistotne, bo prosiłam "górę", zeby zrealizowala marzenie M.
Poza tym nie ma istotniejszej rzeczy niz usłyszeć "dziecko zdrowe, wszystkie parametry prawidłowe, nie mam żadnych zastrzeżeń".

Co do Twojego pytania to nie jest to tajemnica, bo pisałam to juz. Moj M ma bardzo zaawansowanego raka, w kwietniu dostał pól roku zycia.
Ale bardzo dzielnie walczy i zadziwia i swoich bliskich i przede wszystkim lekarzy.
 
Ale informuje, ze Pół-Obcy jest zdrowym człowiekiem i niczego Mu nie brakuje:-)
No i Moj M bedzie miał syna...bo ja to bede miała dziecko...
no to pięknie nam sie przedstawił pól obcy:) gratulacje dla tatusia, splodzil swojego następcę:) teraz tatuś na pewno bedzie miał dla kogo walczyć:) więc teraz imię pozostaje:) bo przecież obcy go nie nazwiecie:)
 
Pole, super wieści. Cieszę się bardzo, że u Syneczka wszystko ok. Będzie zdrowy, silny chłopak. Co ja mówię, już jest.. Gratulacje dla Ciebie i Męża! Cieszą też wieści, że dobrze się czuje. Ja tam wierzę w cuda.
 
reklama
Dziękujemy dziewczyny:-)
Cuda sie zdarzają w każdej dziedzinie, niech nasz trwa jak najdłużej...
Imie wybraliśmy z 10 lat temu i nagle M ma nowy pomysł wrrr
Musze jednak zawalczyć, bo pacta sunt servanda!!!
Juz sie zgodziłam, ze urodze, ze bedzie chlopaczek, ze 50% genów odstapie...no ile mozna...
 
Do góry