reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witam
Mieszkam w UK.Oboje z mezem postanowilismy podejsc do Ivf gdyz moje jajowody sa niedrozne.Jednak to nie jest jedyna przeszkoda.Oprocz niedroznych jajowodow okazalo sie ze mam plyn.Lekarz prowadzacy powiedzial mi ze jestem w grupie wysokiego ryzyka jezeli chodzi o infekcje.
JAkby tego bylo malo 16 lat temu mialam zapalenie otrzewnej co wiaze sie teraz z duzymi zrostami w srodku.Planowana byla laparoskopia,ale niestety po ostatnim scanie nasz lekarz doszedl do wniosku,ze nie daje nam gwarancji ze laparoskopia powiedzie sie przy moich zrostach.
Obawiam sie tej infekcji niestety lekarz nie jest w stanie wyjasnic mi na czym ona polega,czym grozi jak sie moze skonczyc.
Ciezka decyzja przede mna.Moze ktos spotkal sie z takim problemem.Bardzo prosze o pomoc!!!
 
reklama
Magda ja stosuje, ale te clearblue gdzie pokazuje sie uśmiechnięta buźka, bo te z kreskami nigdy mi sie wychodziły. Te z clearblue są droższe, ale wychodzą zawsze i pokrywa mi sie to z wykresami. Polecam je bardzo.

Dziewczyny nie wiem co sie dzieje...moze któraś z was tak miała. Mam dziś 19dc i dostałam krwawienia (cykle mam 28-29dni), które rozkręca sie jak na @. Dokładnie tydzień temu miałam usg i 4 pecherzyki wielkości 14-16mm (odwolane IUI). Czy to jest możliwe, zeby @ juz przyszła??? Nie brałam nic na pęknięcie pecherzykow, miały peknac samoistnie. Pierwszy raz mi sie zdarza coś takiego i jestem trochę zaniepokojona.
 
Ponieważ chwilowo moje cykle są w zawieszeniu, żyję sprawami poczęcia u mojej przyjaciółki. Właśnie się stymuluje, za tydzień podgląda, a potem IUI. Normalnie mam marzenie, żebyśmy w podobnym czasie obie zaciążyły, ale byłoby zajefajnie :-D:-D:-D:-D:-D
 
Enni najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy!!! aby te dwie 13 przewrotnie przyniosły Wam wiele szczęścia w postaci fasolki!!!!!!

Aniołkowa ciężko mi powiedzieć co się dzieje, skoro masz aż krwawienia... bo jeśli byłyby plamienia to można by się pokusić o teorię na temat owulacji, czy wgryzania zarodeczka.... chyba nic nie pozostaje tylko obserwować i na początku przyszłego cyklu iść do gina (chyba że krwawienia szybko się skończą to może jednak... ;-) ) Może też leki na stymulację skróciły cykl (mi skracają)

Yoanna w najbliższych badaniach upatruj nadziei na poznanie płci dzieciątka i na tym się skup :tak:

Miłego, a wręcz wspaniałego ;-) !!!! dnia of course ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam!!
Aniołkowa
,w sumie nie wiem co napisać,bo nie mam pojęcia co to może być??!..takie krwawienie!!...bo jak kilka razy miałam bardzo delikatne plamienie,tak w okresie okołoowulacyjnym,ale było to bardzo,bardzo delikatne i plamienie,a nie krawawienie,więc może zadzwoń do swojego dr.???
MagdaM
,dziekuję za informację......dzis właśnie umówiłam wizytę u dr.Polaka,na 16 września,to jeszcze "załapię"się,przed jego urlopem!!!A ty kiedy masz wizytę?????????????
 
Czesc dziewczęta:) wróciło słoneczko!!!!

Enni wszystkiego NAJ, NAJLEPSZEGO z okazji wczorajszej rocznicy:tak:, dla mnie trzynastka zawsze jest szczęśliwa, urodziłam się 13...choć ten 2013 do super szczęśliwych nie należy:-(

Aniołkowa ja w lipcu miałam podobnie jak Ty, cykl mam 28-30dniowy, a małpiszon @ przypałętała się 21dc. Tak czasami jest, a w lipcu miałam przerwę w iui, bo mi nie pasowało i leków tez żadnych nie brałam, bo na cyklu naturalnym byłam. Obserwuj co się dzieje i nie panikuj;-)
 
reklama
Aniołkowa tak jak piszą dziewczyny nie mart się, nasz organizm jest przewrotny. Mi raz się zdarzyło, że miałam owulację 8 dc i @ przyszła w 21 dniu a zawsze mam 26-27. Pytałam profesora (bo akurat mój gin był chory) dlaczego tak się stało bo mimo stymulacji IUI musiałam odwołać a on mi na to: "żeby kobiety były przewidywalne to świat byłby prostszy" :-D;-):-D
 
Do góry