reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Witajcie ryczące trzydziestki:):-)
ja rocznik 77, a za 3,5 m-ce skończę 36:(((

Smerfeta wspomnienia wróciły:-D, też miałam tą dogodność jak Kasik36/37, rodzinka za granicą i różne rzeczy miałam inne, niż rówieśnicy.....to były czasy:happy:

Enni &&&&&& za wchłonięcie jajcora!!!

Pole gratulacje synka:-), wkońcu Obcy dał się określić!!! Trzymajcie się z mężem cieplutko.

Kasik współczuję Twojej sytuacji... dopiero jak naszym rodzicom coś się stanie, to dociera do nas, co nas niedługo może też spotkać...kiedyś oni się o nas martwili, a teraz my martwimy się o nich i bierzemy poniekąd odpowiedzialność.
 
reklama
Hej Dziewczęta.
Ale fajnie z tą wyprawką, wspomnienia wróciły :-) Ja rocznik 82, więc właściwie wszystko z tego też pamiętam. Tylko kredki z wymienianymi kolorami to dla mnie nowość. Ale najbardziej pamiętam książki. I Ty zostaniesz Pitagorasem czy gramatyka i ortografia... Czaaad :-) Ja nie należałam do tych szczęśliwców, którzy dostawali tę wszystkie cuda zza granicy, ale pamiętam jak całą klasą oglądaliśmy kolorowy, czterodzielny, wypasiony piórnik koleżanki, która pierwszą taki miała. Cóż to była za piękność ;-)
 
Smerfeta, Kasik, my też się nie możemy doczekać... Mojemu mężowi się ciągle nasze dziecko śni, najczęściej syn. A u mnie nic, żadnych przeczuć, nawet snów :-(
Kasik, następną wizytę mam 10 września - usg anatomiczne. Bardzo się boję, bo tam mnóstwo pomiarów, które mogą wyjść nie tak... Niech tylko dziecię będzie zdrowe, niech z nim wszystko będzie ok.
 
melduję się ja MagdaM33 czyli rocznik 80

hej!!!Magda...ta klinika to PLOMEDIS

tak zgadza się;-)

Ale informuje, ze Pół-Obcy jest zdrowym człowiekiem i niczego Mu nie brakuje:-)No i Moj M bedzie miał syna...bo ja to bede miała dziecko...
gratulacje dla Was. chłopak to super. chłopaki mają łatwiej:-)

My za 2 tygodnie bawimy sie na weselu:-)u mojej kuzynki,na Górny Śląsk jedziemy..................a,jak wrócimy z wesela to dro dr.Polaka na wizyte umówić się chcemy.....

kasica82 ja dziś umówiłam się na wizytę u dr P. i w trakcie umawiania wizyty dowiedziałam się że dr będzie na urlopie od 23 września.

Dziękujemy dziewczyny:-)
Cuda sie zdarzają w każdej dziedzinie, niech nasz trwa jak najdłużej...
Imie wybraliśmy z 10 lat temu i nagle M ma nowy pomysł wrrr
Musze jednak zawalczyć, bo pacta sunt servanda!!!
Juz sie zgodziłam, ze urodze, ze bedzie chlopaczek, ze 50% genów odstapie...no ile mozna...

możesz wykorzystać mój pomysł jak już będzie sprawa na ostrzu noża "kto rodzi ten decyduje" :-D

Hej dziewczyny. Dziś zaczęłam 40-sty dzień cyklu. Nie mogę się doczekać, kiedy mój cykl wróci do normy, niepęknięty pęcherzyk się wchłonie, a ja będę wreszcie mogła przystąpić do IUI. Wykańcza mnie to czekanie...

domyślam się. trzymaj się dzielnie:-)

kasik36 zdrówka dla mamy:-)


Ahoj!!!

Kasik a skąd ta pewność że to właśnie mi wieniec przypadnie? :-D:eek: Pewnie, że chciałoby się ale wiemy, że rzeczywistość jest okrutna :baffled:

A pamiętacie te gadżety? Szkolna wyprawka sprzed lat. Też mieliście takie rzeczy w swoim tornistrze? [ZDJĘCIA] - zdjęcie :-D

no jesteś na ostatniej prostej. bierz tę nagrodę a Kasik będzie dziergała dalej:-) kolejne dla nas



pooglądałam te zdjecia. pamiętam te gadżety. jakie to było proste wszystko. pamietam ten cyrkiel do którego pasował tylko okrągły ołówek, niegdy nie miałam długopisu piszącego na wielokolorowo i zawsze go zazdrosciłam koleżankom. boszsz i te okropne fartuszki, ja miałam taki na szelkach z białymi falbankami z przodu miał kieszonkę, do której mama zawsze wkładała mi chusteczkę:-) cóż te nasze dzieci będą wspominały? jak ja sobie przypomnę swoje prezenty na komunię. wyliczę: od rodziców złoty łańcuszek, od chrzestnego : komplet zegarek/kalkulator/długobis kolor biały, od chrzestnej błękitny płasz pikowany zimowy, od dziadków złote kolczyki i kanarka, i jakieś pomniejsze upominki. już 4 lata później mój brat za pieniądze zebrane z tej okazji kupił sobie komputer Commodore 64.
ależ mnie na wspominki wzięło:-)

ale mialam dzis zen z tych nerwow przed wizyta snilo mi sie ze lekarz mi robil przeswietlenie a ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy i na zdj byl maly kregosłup i czasszka

ja ostatnio to mam straszennie popaprane sny. chyba mie się coś z głową dzieje:-)
udało mi się ruszyć i jak napisałam wyżej zapisałam się na wizytę do Polmedis na 20.09. podejdę w środę do swojej gin i zobaczę jajeczko.

opowiedzcie coś o testach owu. stosowałyście, są one coś warte?
 
Witam sie i ja
widzę że dziś wspomnień szkolnych czar. Ja jak enni rocznik 79 i 12.09 mam urodziny (i rocznicę ślubu). Pamiętam tenisówki z wiewiórką, fartuszek, tornister, tarczę -dało się żyć. Teraz jak patrzę na chrześniaka to mi go szkoda, bo nie ma czasu wyjść na dwór w roku szkolnym.
yoanno życzę dużo spokoju :-)
MAGDAM JA STOSOWAŁAM, TYLE ŻE Z MOIM CYKLEM TO MUSIAŁAM 2 ZUŻYĆ. ZDECYDOWANIE WOLĘ MONITORING U DRKA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry