reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ladybea też właśnie poczytałam i sama już nie wiem. Jadę jutro do Invicty na badanie AMH, zjem śniadanie rano a w labo będę około południa więc zapytam, jeżeli nie na czczo to zrobię tam a jeżeli na czczo to zrobię w piątek u siebie w miasteczku.
 
reklama
Dziewczyny, tylko kiedy się robi ten estradiol? dzień przed iui? jedyny plus tej iui to to że mam ją za darmochę;)
Enni ja badalam estradiol przed podaniem zastrzyku, a zastrzyk miałam 24 h przed IUI , jeżeli oczywiście wielkości pecherzyka i estradiol był dobry to lekarz kazał brać zastrzyk, a jak nie to znowu podgladanie i badanie estradiolu
 
Dziewczynki biegnę Was poinformować, że zdałam egzamin florystyczny!!! Jestem w szoku :szok: Niektóre z Was pamiętają, że rok jeździłam do szkoły i nie chciało mi się podchodzić do egzaminu bo właściwie papierek nie jest mi do niczego potrzebny ale po namowach koleżanek podeszłam i zdałam :tak::-D Egzamin był w czerwcu ale dopiero 30 sierpnia były wyniki. Niestety nie mogłam się doszukać wyników więc pojechałam dzisiaj do szkoły i oto efekt: teoretyczny na 60 % (a zaliczało 50%), praktyczny na 87 % (a zaliczało 75%) więc wcale nie najgorzej. Podobno wynik z praktycznego mam jeden z najlepszych :-) Normalnie zatańczę chyba ze szczęścia
Kasik no oczywiście ze pamietamyn:) gratulacje kochana, ty nasza uczennico:)
aaaa i gratuluje wakacji ty szczesciaro, wyszalec sie musisz bo juz niedługo stymulacja, a mówiłas ze tyle czekania do wizyty kwalifikacyjnej, a tak nnaprawdę to masz mało czasu zeby sie do niej przygotowac:)
 
Czeeeść

Agaawa to zrozumiałe, że myślisz tak jak myślisz. Po cp też rozmyślałam, że miałabym taki i taki brzuszek itp. I nie jedz tak dużo przed snem bo głupoty Ci się śnią ;-)

Ech Nati i Kasik i my schodzimy z drogi iui i przechodzimy na ivf. Trzymam kciuki za Wasze badania

Z tym FSH Kasik to nie mam zielonego pojęcia, wiem tylko że trzeba robić między 2 a 4 dc. Wiesz może ile teraz invicta liczy sobie za AMH? W lipcu AMH robiłam w Gamecie i tam policzyli sobie 150 zł, a rok temu w invicta płaciłam 120 zł. A i gratuluje zdania egzaminu :tak: pamiętam jak pisałaś o głupich pytaniach na teście :-D

Enni coś mi się wydaje, że jednak będziesz miała usg w dniu iui bo jak inaczej lekarka stwierdzi czy potrzebujesz ovitrelle

Ja dziś też zarobiona po uszy. Wszyscy u mnie dziś latali jak z pieprzem by szybciej wszystko zakończyć bo jutro wyjazd na konferencje, szkolenia no i imprezę :-D Jutro mamy zbiórkę o 6:20 :nerd: eh nie pośpię sobie. Spadam robić pazurki i pakować walizę :laugh2::laugh2:
 
reklama
Genna trzymam kciuuuuki za jajeczka!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&& będziesz miała pobieranych 6 czy więcej? wiesz już coś na ten temat?
Smerfetko zycże udanego wyjazdu , wybaw sie za wszystkie czasy:) a ze rano trzeba wstać , nieważne dasz radę:) a jaki masz strój na imprezę gwiazd?
Pobiorą mi wszystkie jajeczka:) a zaplodnia 6 wartościowych mam nadzieje:)
 
Do góry