reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
hej !!
Margo,przykro mi,że nie udało się:-(.Aco do klinik i in vitro,to tak jak smerfeta pisze...różnie sie czeka,w niektórych miastach dłużej,w innych krócej....
kasik,no kobiety troszke nas myllą:tak:;-),ale wybaczamy Im,no nie??!!:tak:;-);-):-)...dobrze jest!!!:):)
Dziewcyny,bardzo proszę napiszcie coś ,czy mój progesteron jest w normie???????????Wczoraj napisałą jaki mam wynik 20,54....wiec jak myślicie,jest ok???nie mam sie czym stresować itd???..czy może mam???:szok:
Co do adopcji......u nas też pojawił sie ten temat...jakiś czas temu.....ani ja,ani mój mąz,nie mówimy nie!!!!...bierzemy taką opcję pod uwage!!!Ale mój mąż mówi,że dopiero wtedy,jak inne metody nas zawiodą itd.....
Tylko,też zdaję sobie sprawę,że adopcja,to nie jest taka prosta sprawa.....trzeba przejsć kwalifikacje,zaświadczenia o stanie zdrowia iwszystkie inne rzeczy...a potem to czekanie jest.................niekiedy trwa nawet po kilka lat...
Ja dziś jestem tydzien po iui........wczoraj trochę jajniki czułam.....nie wiem czy udało sie czy nie....nie chce sie nakręcać!!
Czy dobrze pamiętam,ale czy dziś Agaawa,ma wizytę w klinice???????????!!!tak mi sie coś zdaje,ale pewna nie jestem...Jak tak to trzymam kciuki,i czekam na relację!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!

kasica jutro jadę do kliniki, żeby mi juz leki rozpisali. I zaczynam przy następnej @.

jesli chodzi o terminy do InVitro to tak jak dziewczyny pisały, zalezy od kliniki. We Wrocławiu dopiero na koniec 2015. A w Opolu od razu prawie:))

przykro mi Dziewczyny, ze sie nie udało. I nie ma II. Zabierajcie siły na kolejny cykl. &&&&&&&&

a ja nie czuje sie na siłach do adopcji. Po prostu.
 
Agaawa,to kciuki za jutro&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
Dobrze,że do Opola mam nie daleko:tak:,skoro nie za długo sie tam czeka!!!
No ale na daną chwilę,jestem dobrej myśli i mam nadzieje,że może iui sie udała..??!!:confused:,a czkolwiek nie nakręcam sie.......
 
Kasica sorki zapomniałam sprawdzić. Podaj jeszcze jednostkę w której masz wynik. Jeśli masz w tej samej jednostce co ja miałam to PRG >20 to bardzo dobry wynik
 
Dziewczyny ja tak szybko bo za 20 minut wyjeżdżamy z domu, tzn z pracy bo ja od rana w robocie ;-) Życzę Wam zdrowych, wesołych i ciepłych świąt i oby następne święta były już spędzane w większym gronie ;-):tak:

Smerfeta ja mam wizytę u genetyka na 7 czerwca a badanie pod kątem raka 10 czerwca więc mogłbybyś się zamienić. Będę w Invikcie 12 maja o 16:15 u immunologa to mogłybyśmy się tam spotkać. A może będę też pod koniec kwietnia na badaniach subbopulacji ale to około godz. 10 więc Ty będziesz w pracy. Nie odwołuj wizyty, jak wrócę to pomyślimy jak to zrobić.

Kasica na moje oko progesteron super :tak:

Kuźwa sanepid na kontolę idzie :wściekła/y:
 
kasik,udanego wyjazdu i wypocznij!!!!!!!!!!!!na maxa za wszystkie czasy!!!UDANEGO URLOPU!!!!!:tak:
SMERFETA,PISZE TAK
FAZA LUTEALNA -1,7-27
Ja mam wynik 20.54.ng/ml.Wynik robiłam w 15 dc.
 
Kasica82 i kasik to c
Ja was pomyliłam ;) przepraszam.
Kasik ma restauracje a ty Kasica czym się zajmujesz? To sobie juz zakoduje. Z progesteronem nie pomoge bo nigdy nie robilam i nie znam się
 
Kasica, progesteron ok:)

Dziewczyny, powiedzcie, czy wiecie coś na temat przedłużonego działania clo na kolejne cykle? nawet bez kontynuowania? czy to mozliwe? wyczytałam na jakimś forum, że nawet przez nastepne trzy cykle działa... nie chce mi się wierzyć :/
 
Ja niewiem jestem swieza w temacie.
A może powiecie cos o orgametrilu. Mianowicie gdyby w tym miesiącu trafil mi się naturalsik ;) (bo tak sie czasami zdarza jak się o zajsciu tyle nie mysli) myślicie ze ten lek miałby jakis wpływ na ciążę.
 
reklama
Do góry