reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
cześć dziewczyny! mało pisze bo nie jestem zbyt wylewna ;-)ale jestam cały czas z wami :tak:
2 sprawy:
1) z tym CLO to może i coś w tym jest bo mam 2 koleżanki, które po pierwszej nieudanej IUI sobie dały spokój i jedna zaszła w ciążę naturalnie w 1 cyklu a druga w drugim. więc może... :-p
2) jak czytam, że kolejnej z nas się nie udało to umieram ze strachu :-(przed moim testowaniem a to jeszcze min. tydzień. moja gin powiedziała, żebym nie robiła sikaczy bo szkoda kasy a po stymulacji mogą dać fałszywy wynik, no ale miałam taki plan ( bo oczywiście mam w domu zapas sikaczy) zrobić tego sikacza 24.04. (bo IUI miałam 10.04.)tylko z moich wyliczeń wynika, że mając @ regularne co 28 powinnam dostać właśnie 28.04 ale skoro piszecie że 14 dni po owu no to wychodzi chyba ten 24.04. sama nie wiem kiedy testować i czy lecieć robić betę czy najpierw sikacza.... :( na dodatek dostałam katar i boli mnie gardło!!!!:angry:
 
reklama
Kasik, odpoczywaj i relaksuj się :tak:

Ate ja testuję we wtorek i tez się zastanawiam nad sikańcem, ale wiem, że to nie jest miarodajne i zdarza się, że dopiero beta daje rzetelną informację.
 
Leemonca: 03.04.2014. IUI, 17.04.2014. wysoka beta
Majka_K: 07.04.2014. IUI, 21.04.2014. wysoka beta
Kasica82: 09.04.2014. IUI, 23.04.2014. wysoka beta
Luize: 10.04.2014. IUI, 24.04.2014. wysoka beta
Ate7:10.04.2014 IUI. 24.04.2014 wysoka beta

Leemonca robiłaś wczoraj betę?
 
kochane moje, my po południu jedziemy do mamy mojej na święta, musze sie spakować i heja..... Wiec chciałam Wam od siebie złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych i rodzinnych Swiat, odpoczynku, dużo radości i aby po świętach Nam wszystkim bociany przylecialy!!!
 
witam serdecznie....
My z zrana do miasta na zakupy pojechaliśmy takie ostatnie już.Ja krzątam sie w kuchni z mamą,a mąż robi jakieś ozdobne płotki przed
domem,pogoda cudna u nas!!
Mnie odwczoraj piersi pobolewają:-:)-(,czyli oznacza to jedno....@ :-:)-:)-( i już powoli sie załamuję...:-(
Dziewczyny ja równiez życzę SPOKOJNYCH,RADOSNYCH ŚWIĄT,ABY ZA ROK O TEJ PORZE WYMIENIAŁYŚMY SIE UWAGAMI NA TEMAT NASZYCH MALEŃSTW,LUB PRZYBYWAJĄCYCH,UPRAGNIONYCH KILOGRAMÓW CIĄŻOWYCH!!!zDROWYCH,RODZINNYCH ŚWIĄT!!!!


Agaawa
DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Drogie Dziewczęta:happy2:
Oby Wam sie z tych świątecznych jajeczek same pisklęta powykluwały!
Radosci ze świątecznego obżarstwa, bo podobno mazurki i paschy dobrze na płodność robią;)
A przede wszystkim spokoju i wyciszenia.
 
reklama
kochane nie odzywam się ale myślę o was mega ciepło

od jutra już czasu nie będzie więc zaglądam dziś bo nie darowałabym sobie gdybym nie złożyła Wam życzeń
dlatego składam życzenia

spokojnych, słonecznych rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy,
żeby ten czas Was wyciszył dał nadzieję na lepsze jutro
żebyście w rodzinnym gronie naładowały baterie do walki o szczęście
żeby maluszki, które już bujają się pod sercem mamusi wierciły się przyjemnie,
a te chłopaki które są już z Wami śmiały się głośno i dokazywały przy świątecznym stole.
i jeszcze zdrowia życzę. i słońca.

buziaki ogromne Magda
 
Do góry