reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Hej Kobitki!
Jestem tu nowa na forum. Mam 37 lat, 2 lata staraliśmy się o dziecko, choć to w sumie póżno, ale cóż....
Jestem tą szczęściarą, która zaszła w ciążę po 1 inseminacji. Nie wierzyłam w ten zabieg i byłam niepocieszona, że nie zaproponowali mi in vitro, co uważam za metodę bardziej skuteczną. A ja, jak wiadomo, czekać już za bardzo nie mogę...
Bezpośrednio po IUI usiadłam z moją Pania Dotor pryz biurku i już chciałam umówić się na następny zabieg....a ona na to, że przy tak dobrych parametrach nasienia to ona nie wie, jak miałoby się teraz nie udać...
A ja na to, że to szkoda, że między kolejnymi IUI musi być miesiąc przerwy...bo ja chciałam już już...masakra....

Przed IUI byłam stymulowana Clomifenem i na pęknięcie pęcherzyka zrobiłam sobie zastrzyk z Predalonu.
A potem było USG i Pan profesor powiedział ..."No, pęcherzyk 21 mm, to możemy planować!"...
(dotąd moje pęcherzyki miały po 16 mm, raz nawet miały być bliżniaki...ale to były tylko stymulacje hormonalne clo bez IUI.)
Za 2 dni byla IUI...nerwowo, ale sie udalo!!!

Poza tym...moja kuzynka na Islandii w wieku 36 lat zaszła w ciążę po 5 inseminacji.

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!!!

No i Wesołych Świąt!
:-)
 
reklama
Drogie współtowarzyszki, przyszłe mamusie i Matki Polki:)) dużo zdrowia, radości i spełnienia na zbliżające się Święta Wielkanocne! niech będą czasem skupienia, rodzinnej atmosfery i nadziei! :-)
 
Witam kobietki,dawno nie pisałam,ale czytam Was regularnie:tak:
Ja dziś miałam transfer jednego blastusia i teraz długie oczekiwanie na rezultat mam nadzieję,że pozytywny :tak:
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny testujące w najbliższym czasie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych,wesołych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy
Niech się spełnią Wasze wszystkie marzenia,a szczególnie to jedno,które ma każda z nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
642b7c7bc04881c8959888b33d32c3f8.gif
 
Dobry Wieczór,
Dziewczyny, życzę Wam z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dużo miłości, spokoju, wyciszenia w rodzinnym gronie i tego, aby to grono jak naszybciej się powiększyło :-)
WESOŁYCH ŚWIĄT :-D
 
Dziewczyny Wesołych, radosnych Świąt Wam życzę!!! I przy okazji świąt życzę Wam spełnienia tego najważniejszego marzenia, które łączy nas na tym forum :tak:
ostern20.gif
i pukam się z Wami jajeczkiem ;-)
 
reklama
Hej Kochane Kobietki

życzę wam spokojnych, szczęśliwych świąt i spełnienia największego marzenia.

Za testujące gorące kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
 
Do góry