reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czulyscie się przed terminem okresu w szczęśliwym cyklu??

Rozumiem, że to zawoalowane pytanie o to, czy Twoje odczucia mogą być ciążowe.
Ale dobra, udawajmy, że nie wiem o co chodzi.
W każdej z trzech ciąży czułam się zupełnie normalnie i byłam pewna, że się nie udało. Niemal przy każdym nieudanym cyklu miałam czysto ciążowe, podręcznikowe objawy, typu mdłości, rozdrażnienie, nabrzmiałe piersi, ból w podbrzuszu, niechęć do smaków i zapachów.
Co nam to mówi?
Chciałam poznać odczucia innych. Ja też już dwie ciąże przeżyłam 😊
 
reklama
Kurcze, u mnie w sumie nic się nie działo. Jedyne co, to tknęło mnie jednego dnia, że zaczęłam łapać zadyszkę podczas marszu do pracy (codziennie 3km w jedną stronę, organizm przyzwyczajony) i z głupa sprawdziłam sobie sytuację testem owulacyjnym, bo miałam spory zapas pasków, a potem, kilka dni po dniu miesiączki, wszystko się potwierdziło. Jakieś typowe objawy ciążowe zaczęły mnie łapać dopiero koło 8 tygodnia.
Hej kochane mam pytanie jak czulyscie się przed terminem miesiączki w cyklu w którym udało się zajść w ciążę? Czulyscie jakiś dyskomfort w podbrzuszu czy coś?
,
 
Hej dziewczyny może coś doradzicie , trzy dni przed planowana miesiaczka mialam straszne bole jak to zwykle bywało, dzien przed tj sylwester wymiotowałam jak kot , wyszyko stało mi w gardle .. dzisiaj 4dzien po terminie @ a jej brak , test zrobiłam [ negatywny] ale bole nie ustępują ktoś miał taką sytuację?
 
Hej dziewczyny może coś doradzicie , trzy dni przed planowana miesiaczka mialam straszne bole jak to zwykle bywało, dzien przed tj sylwester wymiotowałam jak kot , wyszyko stało mi w gardle .. dzisiaj 4dzien po terminie @ a jej brak , test zrobiłam [ negatywny] ale bole nie ustępują ktoś miał taką sytuację?

Ja - pewnie złapałam jakiegoś wirusa 🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny może coś doradzicie , trzy dni przed planowana miesiaczka mialam straszne bole jak to zwykle bywało, dzien przed tj sylwester wymiotowałam jak kot , wyszyko stało mi w gardle .. dzisiaj 4dzien po terminie @ a jej brak , test zrobiłam [ negatywny] ale bole nie ustępują ktoś miał taką sytuację?
Jeśli masz np wątpliwości co do testy, to możesz zrobić Betę.
Wtedy będziesz mieć 100% czy jesteś czy nie.
 
Hej dziewczyny może coś doradzicie , trzy dni przed planowana miesiaczka mialam straszne bole jak to zwykle bywało, dzien przed tj sylwester wymiotowałam jak kot , wyszyko stało mi w gardle .. dzisiaj 4dzien po terminie @ a jej brak , test zrobiłam [ negatywny] ale bole nie ustępują ktoś miał taką sytuację?
Ja mam podobną sytuację. Tydzień przed terminem pobolewał mnie brzuch jak na okres. Wcześniejsze cykle miałam bardzo regularne co 24 dni. Zrobiłam test w 25 dc i wyszedł negatywny. Ale ponieważ ostatni cykl przesunął mi się i okres dostałam w 27 dc czekałam dalej. Okres jednak nie przyszedł. W 27 i 28 dc bolał mnie strasznie brzuch jak na okres ( chyba nigdy mnie tak jeszcze nie bolał i pojawiła się tkliwość piersi. Byłam pewna że okres nadejdzie lada moment, ale nie przyszedł. Dziś mam 29 dc o ból brzucha minął ( czuję się jakbym była już po okresie 🙈). Jutro rano powtarzam test i zobaczymy ;)
 
Ja mam podobną sytuację. Tydzień przed terminem pobolewał mnie brzuch jak na okres. Wcześniejsze cykle miałam bardzo regularne co 24 dni. Zrobiłam test w 25 dc i wyszedł negatywny. Ale ponieważ ostatni cykl przesunął mi się i okres dostałam w 27 dc czekałam dalej. Okres jednak nie przyszedł. W 27 i 28 dc bolał mnie strasznie brzuch jak na okres ( chyba nigdy mnie tak jeszcze nie bolał i pojawiła się tkliwość piersi. Byłam pewna że okres nadejdzie lada moment, ale nie przyszedł. Dziś mam 29 dc o ból brzucha minął ( czuję się jakbym była już po okresie 🙈). Jutro rano powtarzam test i zobaczymy ;)
I co masz pozytywny czy negatywny ?
 
Hej kochane mam pytanie jak czulyscie się przed terminem miesiączki w cyklu w którym udało się zajść w ciążę? Czulyscie jakiś dyskomfort w podbrzuszu czy coś?
Ja miałam typowe objawy @ dodatkowo kilka dni przed okresem miałam uderzenia gorąca, silne pragnienie i ból głowy (nigdy wcześniej tak nie miałam) dodam tylko że nie byłam chora. Miałam przeczucie że coś się dzieje:) dwa dni przed spodziewaną @ zrobiłam rano test i były dwie kreseczki 💗
 
reklama
Ja mam podobną sytuację. Tydzień przed terminem pobolewał mnie brzuch jak na okres. Wcześniejsze cykle miałam bardzo regularne co 24 dni. Zrobiłam test w 25 dc i wyszedł negatywny. Ale ponieważ ostatni cykl przesunął mi się i okres dostałam w 27 dc czekałam dalej. Okres jednak nie przyszedł. W 27 i 28 dc bolał mnie strasznie brzuch jak na okres ( chyba nigdy mnie tak jeszcze nie bolał i pojawiła się tkliwość piersi. Byłam pewna że okres nadejdzie lada moment, ale nie przyszedł. Dziś mam 29 dc o ból brzucha minął ( czuję się jakbym była już po okresie 🙈). Jutro rano powtarzam test i zobaczymy ;)
I co masz już swoje wyniki karletka?
 
Do góry