reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czulyscie się przed terminem okresu w szczęśliwym cyklu??

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Hej kochane mam pytanie jak czulyscie się przed terminem miesiączki w cyklu w którym udało się zajść w ciążę? Czulyscie jakiś dyskomfort w podbrzuszu czy coś?
 
reklama
Mam dziwne uczucie w podbrzuszu i nie wiem czemu.. jestem w 26 dniu cyklu i 9 dpo. Na testach cień, ale nie wyraźną kreska.
Sama nie wiem czy coś mi dolega, czy mogę być w ciąży.
Za kilka dni się wyjaśni.
 
Mam dziwne uczucie w podbrzuszu i nie wiem czemu.. jestem w 26 dniu cyklu i 9 dpo. Na testach cień, ale nie wyraźną kreska.
Sama nie wiem czy coś mi dolega, czy mogę być w ciąży.
Za kilka dni się wyjaśni.
Ja bym na twoim miejscu poszła na betę. Skoro na teście wychodzi cień beta będzie wiarygodna bo jest bardziej czuła. A jak wyjdzie pozytywna to powtórz po 48h by sprawdzić przyrost. Mnie we wczesnej ciąży brzuch bolał jak na okres. Trzymam kciuki 🤞 daj znać ❤️
 
Ja xzulam się psychicznie fatalnie , dowiedziałam się ze kolezanka jest w ciąży, cieszyłam się, ale dopadła mnie depresja ze tylko ja nie mogę zajść ,czułam się jak nigdy wcześniej na okres ,a tu taka niespodzianka
 
Ja bym na twoim miejscu poszła na betę. Skoro na teście wychodzi cień beta będzie wiarygodna bo jest bardziej czuła. A jak wyjdzie pozytywna to powtórz po 48h by sprawdzić przyrost. Mnie we wczesnej ciąży brzuch bolał jak na okres. Trzymam kciuki 🤞 daj znać ❤️
Aha, dziękuję ❤️❤️
Zrobię jeszcze rano test, bo mam jeszcze jeden i jak coś to pojadę na betę 😊
 
reklama
Szczerze? Nijak.
Wszystko wskazywało na okres ale ten nie przychodził. Zrobiłam test i tyle. Mnie przed okresem zawsze bolą piersi i w tych szczęśliwych cyklach było dokładnie tak samo.
 
Do góry