reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak czulyscie się przed terminem okresu w szczęśliwym cyklu??

reklama
Hmmmm u mnie pierwszym objawem który dał mi znak że się udało były moje akrylowe paznokcie , które mogłam odkleić jak naklejkę 7 dni przed @ dzień później zrobiłam test i wyszedł pozytywny - beta potwierdziła ;) na ok 2 dni przed @ przyszedł dziwny ból miednicy .. inny niż na miesiączkę i brodawki zrobiły się bardzo tkliwe . Po terminie @ bóle miesiączkowe zaczęły ustawać i przyszły typowe objawy ciąży .. senność , zmęczenie i u mnie akurat brak apetytu i awersja na jedzenie, problem z koncentracją .. później doszły mdłości ale bez wymiotów. A jeszcze przed paznokciami bo to był poniedziałek , czyli w weekend chwycił mnie taki ból w podbrzuszu na wieczor że aż musiałam zgiąć się w pół .. Aktualenie 8t2d
 
Hej, u mnie pojawił sie ból piersi praktycznie od razu po owulacji, kilka dni później zaczął bolec mnie brzuch jak na @, myślałam, ze nadciąga okres stulecia 😂😀 a i mialam takie jakby spuchniete sutki, ale to dopiero 2-3 dni przed spodziewana miesiączka i ten objaw dał mi trochę do myślenia bo nigdy takich nie mialam plus ciezko było mi wstawać rano z łóżka, mogłabym spać caly dzien. Zrobiłam test ciążowy i były dwie kreski 🤷‍♀️😀
 
Zero objawów odbiegających od tych, które zazwyczaj miałam przed @ :) co prawda cykl spisaliśmy na straty i daliśmy sobie miesiąc luzu w związku z kwarantanną więc możliwe, że dlatego nie doszukiwałam się objawów ciąży :D może takim "objawem" mogło być to, że co chwilę miałam wrażenie, że @ właśnie w tym momencie przyszła i biegałam do toalety sprawdzić czy faktycznie tak jest :D
 
Jedyny objaw ciążowy, jaki zarejestrowałam przed zrobieniem testu, to bolące piersi w pierwszej ciąży.
W drugiej ciąży brak jakichkolwiek objawów przed zrobieniem testu.
 
Dzięki kochane. U mnie minął ten dyskomfort w brzuchu, nie wiem co to było. Zobaczymy za kilka dni. Buziaczki ;*
 
W kazdej ciąży inaczej. W ostatniej zdecydowanie wieksza ilosc sluzu gdzie po 8dpo zamienilo sie to w wodę laną litrami. Dopiero po terminie miesiaczki zaczynał sie zmieniać w kremowy. Ok 6dpo mocny bol brzucha przez 2 h i tak juz do terminu okresu lekkie pobolewania. Piersi kuly niemilosiernie od 8dpo co wtedy dało mi nadzieje ze cos sie świeci bo nigdy tak nie miałam ! Nie mialam tez takiego drapania w macicy co juz mi mówiło ze nic z tego. I byly 2 piekne kreseczki 😍

W tej ciazy teraz zaś lekko inaczej bo brak sluzu jest😄. Jeden dzien raptem mialam potop i tyle.

W ogole ja Od paru miesiecy zdałam sie na to co bedzie to bedzie ale od lat znając swoj organizm ( nie stosuje antykoncepcji hormonalnej) pewne sytuacje daly mi lekka nadzieje w tym miesiącu gdzie we wczesniejszych miesiącach nawet mi sie testu nie chcialo robic bo przerobiłam wszystkie bole i klucia i bylo to wszystko takie przewidywalne😄) ..

Juz sama owulacja ktoraZ moich obserwacji wystapila pozniej niz zawsze dala mi troszke nadzieji.. Wczesniej zawsze w 11dc a teraz 14dc jak kiedys. I w ostatnią ciaze tez zaszlam dopiero kiedy owulka wystapila w tym magicznym dniu dlatego mialam mysli takie a nie inne😄

Czy xoagle wzdety brzuch od owulacji co z reguły jest na dzien. Dwa. Nie szlo wciagnac 😂

Po owulacji wysyp krost. A zawsze sie to juz wycisza! Podobnie miałam w poprzedniej ciąży
Sluz bez szalu wiec mnie to ostudziło
Atrakcja jelitowa w piateczek przed wypadem na piwko z koleżanką

Dziwne zawirowania w głowie hm

Bolala mnie szczegolnie lewa piers. Zgonilam na ćwiczenia silowe 🤣

I postanowilam po dlugiej przerwie sprawdzić temp. I był jak nigdy dotąd wysoki skok. 😳 Zgonilam na ciepłotę otoczenia 😄 potem sprawdziłam na drugj dzien i zas spadla do wartości jak zawsze weeee odstawiłam termometr w pieruny starajac sie o tym juz nie myslec

I pobolewania miesiaczkowe delikatne od owulacji ktore zawsze wyciszaly mi sie po 7dpo a tu wciaz trwały kazaly wykorzystac ostatnie testy z szuflady 🤣 robilam test z wielka nadzieja

O zmeczeniu od 8dpo niewspomne ale to zawsze wtedy tak sie czułam, Śpiąca kiedy progesteron wzrastał

Kłucia inne niz zawsze kilka dni przed okresem jednak. Nie wytlumacze tego.

10dpo jeszscze odbebnilam trening a 11dpo bol brzucha i klucia dal mi do wiwatu ze bylam dętka.. Ciągnięcie tam na dole tez hmm.


Powiem szczerze ze to ciezki orzech do zgryzienia 🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozumiem, że to zawoalowane pytanie o to, czy Twoje odczucia mogą być ciążowe.
Ale dobra, udawajmy, że nie wiem o co chodzi.
W każdej z trzech ciąży czułam się zupełnie normalnie i byłam pewna, że się nie udało. Niemal przy każdym nieudanym cyklu miałam czysto ciążowe, podręcznikowe objawy, typu mdłości, rozdrażnienie, nabrzmiałe piersi, ból w podbrzuszu, niechęć do smaków i zapachów.
Co nam to mówi?
 
Do góry