reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo starania

Lipiec 2019 zaczęliśmy, maj 2021 poronienie (7tydzien), październik 2021 zdrowa ciąża (synek ma 7 miesięcy ) 🙂
 
reklama
Za drugim razem. Pewnie trwałyby dłużej, ale szczęśliwie kupiłam paski owulacyjne… Byłam przekonana, że skoro cykle od wielu lat mam dokładnie po 28 dni to owulację muszę mieć 14. Guzik prawda 😂 Mam 17 dnia. I potwierdziłoby się to w grudniu, gdy już pilnie obserwowałam swój organizm - byłam przekonana właśnie 17 dnia, że doszło do zapłodnienia albo mam zapalenie wyrostka - ból prawego jajnika, pisałam spanikowana do koleżanki. I w styczniu, gdy kupiłam już paski i wyszło pozytywnie. :)
 
reklama
Do góry