reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

Może ktoś będzie wiedział. Otóż we wtorek miałam owulacje i było przytulanko. W sobotę miałam straszny bol brzucha wieczorem na dole taki rwący ze ciężko było wstać. W wczoraj w niedziele taki kłujący promieniujacy nie wiem jak nazwac;) po lewej stronie że 3 razy. Mogło to być zagnieżdżanie???
Wydaje mi się że to.za szybko... chociaż kto wie. Robiłaś jeszcze test? Czy dostałaś @?
 
reklama
Hej. Co o tym myślicie???
 

Załączniki

  • da605ded-d441-40cf-8210-4b03c910a0aa.jpeg
    da605ded-d441-40cf-8210-4b03c910a0aa.jpeg
    77,6 KB · Wyświetleń: 68
Ale to są testy owulacyjne, wiec wysoki poziom Lh się utrzymuje kilka godzin w organizmie, wygląda na to że wystąpi u ciebie ,, zaraz ,, owulacja.
 
reklama
Do góry