reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
Hej. Jestem drugi miesiąc po ciąży biochemicznej
Poroniłam w domu na wczesnym etapie ciąży samoistnie. Lekarz zaraz po wszystkim stwierdził że wszystko samo ładnie się czyści natomiast do tej pory często zauważam brunatna wydzieline. Nawet mój okres jest jakiś inny trwa dosłownie 2 dni i bardziej są to brązowe brunatne upławy niż typowa miesiączka. Także po stosunku czasami wydzielina nabiera podobnego koloru. Dodam że owulacji raczej nie miałam już drugi cykl ( sprawdzam na paskach owulacyjnych i kontroluje śluz ) czy któraś z was miała podobnie? Czy to normalne że hormony tyle się regulują i że ponad dwa miesiące od poronienia ciągle miewam brunatne brązowe upławy? Proszę o pomoc może któraś z was miała podobnie 😘
 
Może ktoś będzie wiedział. Otóż we wtorek miałam owulacje i było przytulanko. W sobotę miałam straszny bol brzucha wieczorem na dole taki rwący ze ciężko było wstać. W wczoraj w niedziele taki kłujący promieniujacy nie wiem jak nazwac;) po lewej stronie że 3 razy. Mogło to być zagnieżdżanie???
 
Heeeej, wracam po prawie miesiącu. Z racji tego, że chciałam się odciać totalnie od tego co sie stało w zeszłym miesiącu ( ciaza biochem) odpuściłam totalnie wszystko...
Dziś coś mnie tknęło, miesiączkę mam dostać za 3,4 dni.🙈 I tu takie coś...

Na betę pójdę jednak po niedzieli dopiero,w dniu planowanej miesiączki. Nie chce się znowu za szybko cieszyć.🙈
 

Załączniki

  • 20231207_123927.jpg
    20231207_123927.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 54
  • 20231207_123905.jpg
    20231207_123905.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 53
Heeeej, wracam po prawie miesiącu. Z racji tego, że chciałam się odciać totalnie od tego co sie stało w zeszłym miesiącu ( ciaza biochem) odpuściłam totalnie wszystko...
Dziś coś mnie tknęło, miesiączkę mam dostać za 3,4 dni.🙈 I tu takie coś...

Na betę pójdę jednak po niedzieli dopiero,w dniu planowanej miesiączki. Nie chce się znowu za szybko cieszyć.🙈
gratuluję
 
reklama
Do góry