reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną :-)

Ursa, twoja córcia ma wymiary trzylatki :tak:.Pewnie Ty też jesteś wysoka :happy:
Fajnie...ja zawsze chciałam mieć 175 cm :cool:...
 
reklama
kinek, podobno dzieci mają często cechy fizyczne po dziadkach i to chyba prawda. :-) Ja mam raptem 168 cm, tata Uli 173 cm, za to mój tato miał ponad 180 cm wzrostu. Ja mam włosy proste jak druty, Ula za to kręcone i podatne tak samo jak włosy mojej mamy. Bardzo mnie to cieszy, chyba jestem tym "nieudanym" pokoleniem ;-).
Pediatra też mówi, że Ula wygląda na 3 lata...
Pozdrowienia dla Twojej córci o bardziej dziewczęcych wymiarach. ;)
 
Super rosna Wasze brzdace :-)

Sandrunia na bilansie 2-latka:
waga 12,5kg,
wzrost 86cm,
20 zdrowych zabkow,
pani dr osluchala, zajzala do gardelka, kazala pobiegac na boso po podlodze i tyle.
kazala zrobic badanie krwi i moczu ale nie zdazylysmy bedac w Polsce i bedziemy robic tu w Irlandi ale tylko mocz bo badania krwi nie robia od tak sobie.
 
Maciuś super:tak:
Mój to udawał, że nie wie o co go pani doktor pyta;-)z tym korzystaniem z nocniczka
A przy badaniu jajeczek nie protestował w ogóle wyjatkowo robił wszystko o co go pani doktor prosiła. Grzecznego udwał;-):-D
 
reklama
Do góry