reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Fajnie macie już z tymi dzieciaczkami. Mała jak nie raczkowała tak nie raczkuje. Uparła się, czy jak? Za to jak jest na brzuszku podpiera się na wyprostowanych łapkach, staje na palcach i robi taką śmieszną kładkę. A jak chcę ją posadzić na pupie to się prostuje i na nóżki chce. Chyba faktycznie od razu będzie chodzić, bo widoków na raczkowanie nie ma
 
reklama
U mnie tez raczkowania chyba nie będzie. Choć proszę ja usilnie:-).. Ba nawet ide na układy: ostatnio złożyłam przysięgę przy światkach, że jak zacznie raczkować to puszczę ją na randkę w wieku 15 lat ;-)
Moja mała przemieszcza się po pokoju turlając i ślizgając do tyłu.
Za to w końcu wczoraj usiadła: z pozycji klęczącej, glebnęła na pupę i podjechała łapkami do tyłu :-)
A'propos pup.. Moja siostra przywiozła mi z Litwy batonik "Pupa" :-D. Nawet był smaczny ;-):tak:
 
A mam jeszcze jedno do was pytanie: dajecie dzieciom picie z kubka niekapka? Próbowałam miesiąc temu - nici. Próbowałam teraz - nici razy dwa. Myślałam , ze może kupię kubek z dzióbkiem, ale nie niekapek (o ile takie są), ale trochę się obawiam, że będzie ją zalewało. Jeśli któraś ma jakiś sposób na przekonanie do niekapka dajcie cynk.

Kurcze, czasem mam wrażenie, że za dużo oczekuję od małej :zawstydzona/y:
 
Moj maly tez pije z niekapka z miekim ustnikiem mam na mleko i picie chociaz czasami zakladam zwyklego smoka bo nie chce ale to dopiero poczatki
IWONKA Z TWOJEGO TEZ PICIE TAK MOCNO LECI ?
ja mam avent z miekkim ustnikiem 6+ zakladany an butelke bo szkoda mi wyrzucac butelek bo mam chyba z 5 z avent i tak je odostawic i kupic nie kapki :baffled:
 
buu, my mamy problem z piciem tez :-(
NIC Nikol nie chce pić. Z butelki pewnie by piła, ale kubki - chce ale nie daje rady.
Mam niekapka z TT z miękkim ustnikiem - bierze w łapki, przechyla i trafia sobie idealnie!! Ale nie potrafi go nacisnac tak mocno zeby leciało - wiec sie strasznie wkurza:wściekła/y: I do tego przeszkadza ta zatyczka, góra sie odkręca i zawartość potrafi sie wylewac spod dziubka :no:

No wiec pomyslalam tak shanta, ze kupie "kapka". Nie kupiłam do akurat dostaliśmy i okazało sie ze leje się Nikoli tak ze się krztusi, a ogromna czesc płynu wylewa się na nią :szok: Mimo owinietego dziecka w sliniak i pieluche - była przemoczona z przodu i na plecach :crazy:

Iwonko - a jakiej firmy masz tego niekapka? Podaj model, albo najlepiej walnij fotke/podaj linka

Ja myslalam ze moze kupie takie (tylko nie moge odnalezc fotki bez opakowania - w sklepie nie dalo sie odpakowac a przez plastik nie da sie zbadac):
NUBY, NIEKAPEK Z USTNIKIEM I UCHWYTAMI, SPRAWDZONY (501773128) - Aukcje internetowe Allegro
 
Nuby nie polecam,,jakos dziwnie caly ten ustnik zapada sie do srodka,lezy w szafce i sie kurzy,moze kiedy sie jeszcze przyda
Ja mam teraz Canpol z takim ustnikiem calkiem przezroczystmy ktory na czubku ustnika ma tylko takie rozciencie i jak dziecko sobie gryzie ta miekka gume to mimowolnie te picie leci i tak Klaudia zalapala mi wreszcie i pije:tak:ale szukalam w necie i za zadne skarby takiego ustnika nie widze,nie wiem czy kupilam w komplecie z ta butelka czy oddzielnie sam ustnik do butelek typu balonik.:sorry2:jak sie wezmie butelke do gory nogami to nie lzeci z niej nic :-)
Dobre sa tez nie kapki z AVENTU no ale to juz musi dziecko troszke jednak pociagnac zeby lecialo. :tak:
 
reklama
Do góry