reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

slicznie mowia wasze baczki :-)

moj nie zna tak wielu wyrazow, ale ladnie zdaniami zasuwa, takimi prostymi. mama oc (chodz), a to co?, o, jest!, czesc np ciocia/tata/fika, a fika dzie (Filip gdzie?), nie ma mama/tata/, am am cem, ide ide, teka daj (butelke daj) itp. ostatnio na topie "a to? a to?" i "a ja?" (np jak Fiola caluje, albo jak cos mu daje, to Masiek sie tak upomina o swoje ;-) )

strasznie to fajny etap, az mi zal, ze zaraz zacznie normalnie nadawac..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze tylko tu wpadne i pochwale sie
Zuzka jak jej sie uwidzi śpiewa "Zuzia lalka duża"
Odpowiada na pytania Skąd jesteś "Z Bucza" dokładnie tak sie nazywa ta nasza miejscowość
Ile masz lat "sześć " ewentualnie "pięć Tak jej sie uwidzialo nie powie np. dwa
Dziś pytam Kto znosi jajka? A ona - dziadziu .... no w sumie autentycznie znosi nam do domu z kurnika :-D
I takie tam
 
sylwia, :-D:-D:-D dobre z jajkami i dziadkiem :-D:-D:-D...a co do liczenia u nas jest tak: układa Amela coś w rządku, pokazuje po kolei palcem i liczy: "raz, cztery, pięć, sześć...czasem siedem :-)

Gratulacje dla Maluchów :-)

Amela też śpiewa i powtarza słowa w piosenkach patrząc na moje usta, od kilku dni śpiwewamy razem refren piosenki Ocean'y "Cry, cry, cry", Amela powtarza wyróżnione grubiej słowa:
Deep inside (Amela: sajd), you cry cry cry( Amela: kraj, kraj, kraj)
Don’t let your hope(Amela: oooooooooo- w takt muzyki),die die die(Amela: daj, daj, daj) :-)...dumna Mamusia nie posuada się ze szczęścia, że córcia chyba pójdzie w ślady Mamusi z zamiłowanie do muzyki ;-):-p
 
Sylwia:-D:-D:-D
Dotkass Amelcia widze juz spiew wiec ma duze szanse..:tak::tak:

A moje dziecie nic nie mowi,mama,mniam mniam,eeeeee,ooooo wrwrwrwrwr-to przy zlosci,w przerwie placzu a zucania sie na podloge:baffled:i cosik tam po swojemu mowi:tak:
 
Sylwia dobre naprawde z tymi jajkami

Dotkass fajnie tak :-D ja bym chciala (JA) zeby maly na czyms grał albo moze tanczył :-p zobacze jak podrosnie jeszcze troszke

Moje dzecku mowi Igooo (igor-kuzyn) mowi czapka i skarpetki, ale mowi to tak ze ja nie jestem w stanie powiedziac a napisac to juz calkiem . Najlepsze ze slychac wyraznie o co chodzi :eek:
skarpertki to jakos parpetki, karapetki mowi tak szybko ze nie rozumiem dokladnie
czapka to czapczka albo cos podobnego :sorry:
 
W pierwszy dzień świąt rano Zuzka zrobiła nam niezly prezent Ciągnie mnie za rączkę z sypialni do salonu ,pokazuje i mówi
"Mamusiu patrz Luka (nasz pies) gryzie tam misia"
Pierwsze dlugie i logiczne zdanie ale nas zaskoczyla:-)
 
W pierwszy dzień świąt rano Zuzka zrobiła nam niezly prezent Ciągnie mnie za rączkę z sypialni do salonu ,pokazuje i mówi
"Mamusiu patrz Luka (nasz pies) gryzie tam misia"
Pierwsze dlugie i logiczne zdanie ale nas zaskoczyla:-)

Super!!! Wielkie gratulacje dla Zuzki :tak:i jej dumnych rodziców :tak:
 
Sylwia gartulacje:tak:to nawet baaaardzo sensowne zdanie:-)i takie dluuugie:szok:
Kondzio wczoraj powtarzal po G kilka slow.troche nie poradnie ale zaczal:sorry:G sie denerwuje bo potrafi mowic tata ale wola mamammmma na niego:-D:-D Usiadl wczoraj i tlumaczyl mu ze on jest tata:-D potem masz,daj..nawet mu wychodzilo:tak:ale ze mna nie chce:no:musi byc tata:sorry:
 
reklama
Do góry