reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
oooo właśnie karolka!
Czego to nie zrobią, żeby sprzedać produkt:baffled:

....jeszcze szyja mnie boli, fak fak fak mam nadzieję, że przejdzie. J. u swoich rodziców bo "ledwo żyje" co zresztą słychac po głosie, kicha co chwila i nie chce jeszcze gorzej doprawić Mata.
Super zamiast weekendu spędzonego na działce będziemy pewnie koczować w domu:dry:
ale najważniejsze żeby mi chłopaki doszły do siebie.

jakaś deprecha mnie dopadła
spadam, nie smęcę Wam już:frown:
 
Kinga - udanego urlopu! (a ta nagroda, której nie wygrał:wściekła/y: to tygodniowy wyjazd dla 2 osób na US Open - serce mi krwawi jak to piszę :wściekła/y:)

Jesteśmy u Iwonki :-)
Rafał dzielnie nas dowiózł o 5 nad ranem byliśmy i postawiliśmy dom na nogi.
Krzymek wyrósł i podpatruję czym iwosz go karmi :-)
Z Karoliną jeszcze się nie pozabijali, chociaz chwilami próbuję, kto silniejszy:happy2:

Koga, serce mi krwawi jak to czytam :blink::blink: Pojedziesz jeszcze :-p
 
chyba zaczynam powoli fiksować :szok: tak bardzo chcę mieć drugie dziecko, że zaczynają mi się śnić pozytywne testy ciążowe :confused: chyba muszę wyluzować , bo taka postawa prędzej doprowadzi mnie do choroby psychicznej niż upragnionej ciąży :baffled::baffled::baffled: tylko jakoś mi trudno wprowadzić to w życie....echhhhhhhhhh
 
fionka - raz się udało to uda się i drugi !!! rzeczywiście pewnie najlepiej wyluzować tylko jak to zrobić:dry: mojej koleżance właśnie się udało a walczyli ponad dwa lata i już in vitro im po głowie chodziło:sorry2:

kinga - dobrze że iwosz wam drzwiami nie trzasnęła i nie powiedziała wpadnijcie za 2 godziny:-D
 
reklama
Do góry