reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Suszi,wspolczuje,ciezki okres przechodzisz.Trzymam kciuki zeby dzieciaczki Wam w koncu wyzdrowialy,bo nie dlugo przeciez Swieta.
A skad sie dowiedzialas ze Zosia zlapala infekcjie drog moczowych.Jakie obiawy miala???
 
reklama
dzięki Benita,
Zosia miała wtedy również wysoką gorączkę całą noc, a rano na pieluszce zauważyłam brunatny osad,właściwie nie wiem czemu kolor był właśnie taki , bo w moczu były tylko leukocyty(nie było eryrocytów).Wtedy nasza pediatra zadecydowała o podaniu antybiotyku.W posiewie nie wyszły żadne bakterie , więc właściwie nie rozumiem, po co był ten antybiotyk.No i do tej pory nie dowiedziałam się też, czy było to zapalenie pęcherza moczowego, cewki , czy może nerek?Wiem ,że taka diagnoza jest ważna, bo naczytałam się w internecie na ten temat, jednak chyba będziemy musieli zmienić poradnię , bo nasza lekarka wcale się do tego nie kwapi.
Aha, Zosia ma jeszcze do tego anemię:szok:
 
A i jeszcze włosy obcięłam , bo kusiło mnie ,żeby coś zmienić, no i za dużo czasu zajmowało mi ich czesanie , a teraz się dołuję za każdym razem jak spojrzę w lustro, bo fryzjerka mnie niue zrozumiała.:baffled:
suszi ...nawet nie zartuj:szok: :szok: ............takie sliczne włosy miałaś....zawsze ci zazdroscilam jak ogladalam watek zdjeciowy

trzymamy kciuki za Zosieńke....niech szybko zdrowieje......Suszi moj patryk tez zlapal jakas infekcje na oskrzelach ....jestesmy na lekarstwie od piatku i jezeli nie pomoze do srody ...to musimy isc po antybiotyk do lekarza....
 
NO niech dzieciaczki zdrowieja.
Suszi ładnemu we wszystkim ładnie. Ale znam ten bol bo nie raz tez wychodzilam niezadowolona od fryzjera.
My tez walczymy z anemia juz dobre pare miesiecy ale jest lepiej. Za dwa tygodnie znow idziemy z małym na pobranie krwi
 
Suszi, trzymajcie się i zdrowiejcie!!! No i powtórzę się: też Ci zazdrościłam włosków :) Ale wiesz... odrosną :) Pokaż się nam - ocenimy, na pewno nie jest tak źle :)
 
Jezeli chodzi o niekompetencje lekarzy i ich bledy...no coz..trudno ocenic kiedy same nie jestesmy zbyt kompetentne,ale dziewczyny,odkad zaczelam prace na odziale dzieciecym widzialam sporo dzieci,ktore trafily do szpitala w powaznym stanie wlasnie przez lekcewazenie albo blednego leczenia.Dlatego jezeli ktoras z Was ma czy bedzie miala watpliwosci co do swojej przychodzi albo lekarza ktore leczy Wasze dziecko to nie warto czekac,tylko poszukac innej opinii i jak trzeba odrazu zmienic przechodnie.:tak:
 
suszi no co ty? swietnie wygladasz
no i masz usmiech na twarzy mimo ciężkiego okresu jaki przechodzisz z chorobami;-)
trzymaj się i oby w końcu dzieciaki Wam wyzdrowiały
 
reklama
Oj dziewczyny, dzieki! dzis juz lepiej, ale nadal pobolewa, i leci ze mnie jak z kranu (to tez nowosc), za tydzien ide do lekarz.

Catherinka, zrob ta cytologie jak najszybciej, pewnie wszystko OK, ale dla wlasnego spokoju ducha :tak:

Suszi
- trzymaj sie kochana! A co do wlosow, to na pewno wygladasz slicznie, bo buzke masz taka, ze w kazdych wloskach bedzie Ci ladnie. Ja tez tak mialam po obcieciu wlosow u niesprawdzonego fryzjera, zaraz zalowalam, ale na poprawke juz gdzie indziej i jest OK, choc jak patrze na zdjecia jak mialam dlugie wlosy to czasem mi tez zal.
 
Do góry