reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

U mnie to nie Kuba nie chce cycusia tylko mleka malo. Czasem musze mu zrobic mieszkanke ale tylko rano potem dwa razy ja go karmie. Pije te herbatki ale jakos nic nie pomaga musze chyba czesciej go karmic. A moze trzeba sie bedzie pogodzic ze to koncówka karmienia. Ale ja chce karmic rok!!!!!!!!:-(
 
reklama
Milla- najważniejsze jest Twoje nastawienie. Skoro chcesz, to uwierz, że możesz... Dasz radę!:tak:

Jestem totalnie niewyspana!!!!! Nie wiem czy to zęby, czy może coś innego, ale mała zaczęła gorzej spać w nocy... Kiedy ja się wyspię????:confused:
A już miała 5-6 godzinny sen nocny i od jakiegoś czasu znów pobudki co 3 godziny na karmienie.....:-(
 
U mnie dzisiaj z samopoczuciem marniutko :-(
jestem niewyspana i poddenerwowana - a na wieczór tyle spraw do załatwienia i to jeszcze takich mało fajnych - do tego Kuba dzisiaj też marudny i wogóle jest tak szaro i bezsensu
 
aqua głowa do góry, jutro będzie lepiej!
A ja mam tyle szkoleń w pracy, że nie wiem za co mam sie złapać, chciałam wziąć urlop ale nie mam kiedy:wściekła/y: Każdego dnia coś nowego. Niby dobrze bo praca jest ale chciałam prezenty na święta kupić i nie mogę bo męża w tygodniu nie ma a sama Mateusza po sklepach przecież ciągnąć nie będę:no:
 
dzieki dziewczyny za odzew :tak: Ja wiem, że pewnie nie mam tak najgorzej, ale wiecie, że jak człek nie wyrabia, to głupie myśli mu same przychodzą do łepetyny... Jest lepiej. W niedzielę wystrzeliłam focha do siostry i przyjechała się mną "zająć" ;-)

Poza tym minęła pełnia więc jestem łagodniejsza.

A swoją drogą, to chyba faceta mi brak i stąd te wszystkie akcje :-D:-D:-D

A te mamuśki, które mają tyle roboty, nieogarnięty dom i wogóle są ze wszystkim "opóźnione", napiszcie jaki jest złoty sposób na AMORY??? Ja nie mam siły, a jak tylko przytulam się do R pełna nadziei i robi mi się dobrze, spokojnie, to od razu moje oczy same się kleją...
 
Jaś też ostatnie trzy dni marudny. Chyba znowu swędzą go dziąsełka. Przy dolnych jedynkach też tak było.
 
reklama
Do góry