reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
dzięki za odpowiedź też tak myślę ze poczekam aż zacznę drugie opakowanie i jak nadal będzie tak samo to się wybiorę do lekarza :blink:
 
reklama
Agutek bylam u lekarza i pani doktor wziela wymaz i jak bedzie cos nie tak odezwa sie natomiast na ta chwile stanelo na tym, ja przestalam karmic piersia okolo 3 tygodni temu i moze dlatego wzmoglo sie wszystko bo niestety nawet bole mialam okropne?!ale za 6 tyg ide na kontrolna wizyte i zobaczymy:tak:.pozdrawiam
 
W Czerwcu Urodzilam Dziecko.po 4 Miesiacach Zaczelam Brac Cilest,ale Miesiac Temu Odstawilam.spoznia Mi Sie Okres.czy To Mozliwe Ze Odstawilam Tabletki?
 
Ja stosuję Cerazette. Początkowo miałam lekkie krwawienia a teraz całkowity btak miesiączki. Uważam to za duży plus. Polecam je ponieważ są bezpeiczne dla dziecka (karmię piersią) i skuteczne. Nie mam też żadnych skutków ubocznych.:tak:
 
chcialabym po porodzie zalozyc sobie spirale czy ktos moze wie kiedy najwczesniej mozna ja zalozyc i jaka jest najlepsza?slysalam dobre opinie na temat miedzianej.
Martwi mnie tylko to ze slysaalam ze spirale lubia wrastac w cialo lub przy wadliwym zalozeniu prze lekarza mozna uszkodzic macice i nie miec wicej dzieci.
czy ktoras z was ma moze doswiadczenie lub wiedze na ten temat???
 
ja bym sie nie zdecydowala na spirale tabletki zastrzyki i plastry prędzej ale spirala nie według mnie to jest juz aborcja jakby nie patrzac
 
jaka aborcja...bzdura...
tak to prawda z wrastaniem spirali w macice mojej mamy kolezanka miala ten problem i nikomu spirali nie poleca
inna zas zaszla w cize bo spirala zle zalozona zostala i sie przesunela
poza tym spirala zwieksza ryzyko zajscia w ciaze pozamaciczna
 
reklama
Miałam spiralę przez 3 lata, jako środek antykoncepcyjny sprawdziła się znakomicie, nie miałam z nią żadnych problemów, jadynie miesiączki z trzydniowych stały się tygodniowe i bardziej obfite. Nie mogę brać hormonów ponieważ mam tandencję do guzów piersi (jeden już usunięty), lekarze stwierdzili ,że ten typ rośnie pod wpływem hormonów i ten rodzaj antykoncepcji jest dla mnie niewskazany:no:
Pewnie ponownie zdecyduję się na spiralę- miałam zwyczajną miedzianą.
 
Do góry