reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Najczęściej kupuje w osiedlowym sklepiku, wcześniej na targu u znajomych ale teraz wszystko zmarznięte jest. Czasem z braku laku kupuje też w Kauflandzie i szczerze wam powiem, że nie zauwazyłam różnicy. Kacper ma normalne kupki, zero wysypki, bólów brzuszka, kompletnie nic mu nie dolega :tak:
 
reklama
Niutka- mi dzisiaj też podgryzał moją kanapkę:-D Ostatnio z moim M. jadł nawet kurczaka- takie małe kawałeczki. Jak mu to smakowało:-D I ładnie żuł. A w zupkach nie chce kawałków.
Daisy- zazdroszczę tych warzywek i mięska. Też bym chciała mieć dostęp do jakiegoś srawdzonego źródła. No, ale muszę liczyć na zwykłe sklepy:wściekła/y:A szkoda, bo te własne na pewno są zdrowsze i bardziej wartościowe.
 
Dziewczyny jak czyscicie miodzik w uszkach waszych szkrabów???bo ja sie boje moczyc jej uszy w czasie kompieli wiec tylko wycieram wacikiem i lekko patyczkiem dla dzidziusiów.
I czy wasze dzieciaczki tez namietnie drapia sie po głowie jak pija mleczko z butelki albo zasypiają???
ja sie ciesze ze ma taka łysa główke bo jak by miala sie ciagnac za wsłoski to chyba bym zwatpiła!:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja czyszcze patyczkami dla dorosłych ;) i wszystko jest ok .. też tak co 2 dni :) A Jasiek ciągnie się za włosy i za uszy przy jedzeniu i zasypianiu ;)
W pewnej mądrej książce pisze że to niby oznaka że dziecko jest śpiące i u nas sprawdza się w 100%
 
reklama
a ja patyczkow nie wzielam ze soba.. skleroza.. I czyszcze podczas kapieli.. potem recznikiem osuszam... A jak widze, ze zostal jakis miodzik w uszku .. to delikatnie czyscze jej swoim palcem owinietym pieluszka, ale tylko ten z zewnatrz.Do srodka ucha nic nie wsadzam
 
Do góry