reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

nam lekarka mowila zeby wlasnie nie grzebac w uszku w sroku dla dziecka bo ta woskowina jest jakas ochronna czy co i ze mozna tylko przez takie dlubanie ja glebiej wepchnac,wiec tylko tu na zewnatrz przemywam zwilzonym patyczkiem albo wacikiem ale do srodka sie nie pcham z patyczkami
 
reklama
no ja głeboko też nie, tak naprawdę to ja jej bardziej osuszam po kąpieli to uszko niż "grzebię" żeby coś wyjąc. Ale ona i tak to uwielbia:-D


a teraz moje pytanie,
Julka od ok 3 tyg tak dziwnie się trzęsie, np na widok zabawki , taty, czegoś błyszczącego. To tak trochę dziwnie wygląda, jakby delirium miała, rączki i buźka cała się telepie. Nie wiem czy to coś neurologicznego? zaczynam się bać, a do tego teściowa się mnie dziś spytała czy czase mi Julka na podłogę nie spadła :wściekła/y: bo się tak dziwnie telepie. A mi się zdaje ze to z radości na coś, albo np jak guziki na bluzce zobaczyła to sie tak zaczeła trzaść. Byłam dzis u lekarza, ale powiedziała że nic niepokojącego nie widzi . Za tydzień mam kontrole z uszkami to pokaże jej filmik, bo nakrecilam jak Jula to robi.
 
Beata26 To z radosci, u nas jak maly sie cieszy albo chce cos dostac to tez tak robi :tak: I wiekszosc dzieci tak ma

My tez czyscimy uszka tylko z zewnatrz :tak:
 
Kacper tez sie trzesie jak coś widzi. A jak jest na rękach to nogami pędałuje jakby myslał że tym sposobem szybciej to danej rzeczy sie dostanie :-D I dziwnie posapuje :dry:
 
Oooo to u nas to samo :) jeszcze Jasiek jak siedzi na podłodze na kocyku to tak fajnie z radości buja się na tyłku ;D czasami nie utrzyma się i się przewróci ale zawsze się przy tym śmieje ;D nakręce go kiedyś to Wam pokaże :D
 
:-):-):-)
ha u nas tez jest taka radosć a szczegolnie jak widzi cos nowego albo daje mu do raczek jakas rzecz czy zabawke nowa to oczy otwiera szeroko,wyciaga raczki i sie trzesie he
 
kochane moje to mnie uspokoiłyście, bo ja już wpadałam powoli w panike:zawstydzona/y: ja też uważałam że to z radości, ale jak M sie zaniepokoił i teściówka też i pyta czy aby jej nie upuściłam to nie na żarty się przejełam. Ale skoro nie tylko Jula tak robi tzn że to norma. Aha mała też tak śmiesznie posapuje :-D
 
ja tez sie dolanczam do tych ktorych maluszek sie trzesie na widok czegos nowego lub jak bardzo chce cos dostac, jak ja trzymam na rekach to nogami tak w powietrzu przebiera i cala jak galaretka, buzka szeroko otwarta, oczy szeroko i sapie:-D
 
Mój Adamo też się trzesie... wierzga kończynami i sapie jak stary wentylator :-D a jak jest akurat po jedzeniu to charczy a JA staram się odchrząknąć :baffled: ale jemu to nei pomaga :-p
 
reklama
No to ja też dołączam się do tych co maja trzęsące się na widok czegoś ciekawego dzieci:-):-):-) a Tosia też często tak pedałuje nóżkami,
NAjśmieszniej jest jak w wanience zobaczy swoją ulubioną gumową żabę, wtedy całe ciałko aż jej podskakuje i wyciąga rączki żeby jej dać:-):-):-)
 
Do góry