reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

Dee_ super zestawik, pocieszny ten żółwik, u mnie królują żyrafki też na tle fioletowej ściany może niebawem wrzucę fotkę.

Justyn_ka śliczny pokoik a tą fototapetę uwielbiam, zawsze mnie korciło żeby sobie te kwiaty na ścianie zapodać, ale za małe przestrzenie mam żeby to sensownie wyglądało;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny :)

Digitalis
nasza sypialnia tez nie jest super duza, a tapeta fajnie wyszla, nie przytlacza bo jest delikatna. Ja mialam twardy orzech do zgryzienia zeby jakos lozeczko wcisnac, wszystko jest na styk. Sypialnie remontowalismy jeszcze przed ciaza, wiec trafilo mi sie ze bedzie dziewczynka, bo juz jest rozowo :p Chociaz mojemu M nie przeszkadza, a wrecz jest zachwycony efektem :)
 
a to nasz kącik, taki z lekka tylko dzięcięcy bo w naszej sypialni i to na góra pewnie rok ale jak widać starsza siostra zadbała o wystrój i oddała nawet swoje 3 misie;):):)

IMG_0145.jpgIMG_0169.jpgIMG_0185.jpgIMG_0191.jpgIMG_0208.jpgIMG_0146.jpgIMG_0149.jpg
 
Aż Wam zazdroszczę tych pokoików i kącików dla maleństw. Są śliczne. Nasz synek będzie z nami w pokoju ale mam tak dziwnie ustawny pokój, że nie mam szans nawet na przyklejenie czegokolwiek na ścianie. A naklejki kupione. Zrobię mu chyba kącik w pokoju córki.
 
Nasza malenka tez poki co bedzie z nami :-) dopiero jak sie przeprowadzimy to dorobi sie wlasnego kacika :-) chcialabym juz przyniesc lozeczko i porozkladac to wszystko, zwiesic przybornik itp. ale tylko nam bedzie przeszkadzac poki co :-p mala moze przyjsc na swiat nawet za 3 tygodnie, wiec jeszcze za wczesniej, ale jesli sytuacja nie wyklaruje sie do 10 lutego, kiedy to mam wizyte u mojej ginekolog, to 9 lutego przygotujemy juz wszystko :-)
 
My się z mężem śmiejemy, że musimy wymyślić jak ten kąt zagospodarujemy kiedyś bo odkąd się przeprowadziliśmy to ten kącik zajmuje łóżeczko - najpierw dla Nadii, potem przeniosła sie do siebie ale w dzień spała u nas bo mieliśmy ciemne wtedy zasłonki i lepiej jej się w dzień spało tam. Potem zaszłam w ciąże więc już nie składaliśmy łóżeczka ale poroniłam, zaczęliśmy kolejne starania i tak oto ponad 3 lata stoi to łóżeczko czyli od zawsze jak tu mieszkamy:).

Starsza nawet naklejek nie miała na ścianie, spokojnie Dziewczyny dzieciaczki na początku i tak najbardziej są zainteresowane widokiem mamusi a naklejki to dodatek, kolor ścian, dla maluszka wszystko jest ciekawe czy to Wasze szafki z książkami czy misie na ścianie;). Własny kąt i kolorowe otoczenie zaczynają doceniać dopiero później:).
 
reklama
Do góry