reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

u mnie też nie ma IKEA, najbliższa mam w Gdańsku dlatego wykorzystałam fakt że siostra P. mieszka w Warszawie, ona nam kupiła i przywiozła ;) A może właśnie gdzieś blisko macie, albo jakaś osoba z rodziny mieszka w mieście gdzie jest??

chyba można robić tam zakupy przez internet, ale nie jestem pewna to może ta opcja?
 
reklama
No właśnie tak się składa, że nie mamy niestety nikogo. Ale najwyżej się rozglądniemy w castoramie lub leroy merlin.Coś się pewnie znajdzie:-).
 
Niki, tak jak pisała Bakalia - chyba 24,99 zł kosztowała. Ikea nie ma zakupów online, niestety. Jakbym miała bliżej do niej to bym mogła jechać i Ci kupić, ale w tym stanie to ja już się nie bujam do tego sklepu, bo wciąga i przez to jest zbyt męczący :)
 
Niki, tak jak pisała Bakalia - chyba 24,99 zł kosztowała. Ikea nie ma zakupów online, niestety. Jakbym miała bliżej do niej to bym mogła jechać i Ci kupić, ale w tym stanie to ja już się nie bujam do tego sklepu, bo wciąga i przez to jest zbyt męczący :)
Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby którąś z Was wykorzystać:no:. To by mnie dopiero sumienie gryzło.Dziś zaczęliśmy urządzać powolutku kącik i właśnie takiego cuda nam by brakowało. Ale coś znajdziemy, przecież jest kilka sklepów z lampkami:-).
A dziś się szykuje nocne siedzenie????
 
myślę nad tymi literkami przyklejanymi podajcie mi te ktore maja allegrowicza od ktorego kupowalyscie...i nie wiem czy 16cm czy 20cm beda lepsze.

Ja za tydzien moze bede miala fotel bujany jupi:))))
 
Niki, spoko, jakby to było z 3 tyg temu to nawet bym się cieszyła, że jadę do IKEI. Teraz to by mnie tam szlak trafił :) A pocztę mam dwa kroki od domu więc z wysyłką nie byłoby problemu :)
 
niektóe IKEA rzeczy można na allegro kupić:-) ceny nie niższe, ale jak cos jest warte to czemu nie.
myslę Niki że w leroy merlin dostaniecie fajne lampki-pamiętam kupowałam dla Jakubka -duży wybór ale drogo:-/

a z muzyki polecam Grzegorz Turnau, Magda Umer - Kołysanki - utulanki - muzyka - płyty CD i DVD - sklep muzyczny Merlin.pl
"jechaliśmy " na tym z 2 lata z Jakubkiem- moim zdaniem klasyka;-). Teraz jak tego słuchamy z K. to aż łzy lecą- tak szybko Kubulek urósł........

------
przydałoby mi się coś takiego, taki przybornik http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60139301/ ten mam juz u Jakubka a chciałabym inny kolorek (niebieski, fiolet, kremowy...) a w IKEA tylko ten lub taki dla dziewczynek:-/ moe wiecie gdzie można podobne zakupić? Na allegro nie znalazłam nic.
 
Ostatnia edycja:
Niki..kurcze...mogłaś wcześniej powiedzieć to bym Ci podjechała...bo teraz w sesji to ja nawet nie mam czasu spodni sobie pojechać kupić do sklepu...i swoją drogą zastanawiam się w czym ja jutro pójdę na uczelnię...albo w piżamie, albo dresach P. bo ostatnie spodnie poległy na polu chwały....
 
reklama
Do góry