reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

Co do obiadow to widze ze Kuba zdecydowanie bardziej chetnie zajada obiady drugie danie z naszego talerza ;) Tylko ze w ten sposob sie nie naje za duzo wiec i tak sataram sie mu dac troche zupy a drugie danie tez dostaje niemal codziennie w tej ilosci jak dla wróbelka :tak:
 
reklama
Dziewczyny pstryknęłam dziś fotkę menu ze żłobka. Oblukajcie sobie. Myślę że nasze bobiki już zjadają takei potrawy.
 

Załączniki

  • DSC_0709.jpg
    DSC_0709.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 51
kochana nie wiem ale spróbuję się dowiedzieć. Zresztą Maja chyab niedłguo przejdzie na tą "dorosłą" kuchnię więc chyba będę bardziej w temacie. Teraz póki co je posiłki dla maluszków:)
 
Onanana - no to niezle to menu... :tak: Oj, zeby moja mala mogla to wszystko jesc...

Anna - Mia pije 2 razy: wieczorem po kaszce dostaje 120 ml i rano na sniadanko 230 ml.

Angun - my lecimy na sloiczkach. Przez pewien czas gotowalam Mii marchewke i ziemniaczka, ale zeby dostawala jednak troche mieska przeszlam na sloiczki. I owszem, zje, o ile nie ma grud... Jak sa kawalki, to wybrzydza, ze szok. Ja mam nadzieje, ze jej alergia przejdzie niedlugo, bo w sierpniu idzie do przedszkola, a tam juz bym chciala uniknac problemow typu, ze ktos jej przez przypadek podal nabial!
 
Ostatnia edycja:
onanana no calkiem "dorole " to menu ;-) nawet kawa jest :-)
No wlasnie moj by tego wszystkiego nie zjadl. Nie ma zabkow, nie ma czym grysc. Ciekawe jak radza sobie z takimi maluchami.
onanana a wiesz w ktorym miesiacy zycua w żlobkach ucza dzieci samodzielnego jedzenia łyżka? Bo wczesniej to je karmia?
 
onanana dziękujemy za menu takie już na prawdę dorosłe jedzonko, a Maja ile posiłków je w żłobku?:)


kurde ja już nie mam pomysłów na II śniadanko jemy na przemienne jajecznicę z pomidorem na masełku+małe kawałeczki chlebka, kaszkę owsiankę, kaszkę manna z owocami, :tak:

muszę w końcu zacząć robić kanapeczki, z szynką, pastami, twarożkiem :tak:

kurde tak się zarzekałam że nie będę parówek małej podawać ale coraz bardziej myślę żeby jakieś fajne gatunkowo kupić i spróbować podać zawsze to coś innego czy któraś z mam ma jakieś fajne paróweczki godne polecenia wiem że są w słoiczku bodajże z gerbera ale takich to nie chcę kupować.:tak:
 
onanana z ciekawosci pyac bo ostatnio jedna mam powiedziala mi ze w 13msc juz uczy dziecko jesc lyzka ;-)


mirelka ja daje Kubie kanapki ale tak osobno np chlebek do reki, a szynke osobno mu podaje malymi kawalkami, albo twarozkiem go karmie i on sobie przegryza kanapka.

Te parowki Gerbera ponoc sa kiepskie.,Maly procent miesa. Najleosze na chwile obecna takie "parówki z szynki" - jakiej marki? Ktos tutaj to jadl a ja nie pamietam czy to Sokołowa bylo? Ja najcheniej kupuje parówki z indyka Indykpolu. Wysokie miejsce w rankingu parowek zajmuja, i maja duzy procent miesa. Ja bardzoe je lubie, tych z wieprzowiny nie lubie :tak:
 
reklama
onanana dzięki wielkie za menu:-) Zaraz pooglądam i moze coś nowego wymyślę;-)

Właśnie ja też sie cały czas zastanawiam kiedy najlepiej uczyc tego samodzielnego jedzenia.

I nad tymi parówkami też sie zastanawiam, choć mam wątpliwosci:baffled:
 
Do góry