reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kalendarz

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ups... przepraszam:-) I jednoczesnie dla Vici gratulacje pomysłu:-)

No to teraz Joaśka musisz coś wymyslić, jak juz napisałam, że super pomysł... ;-)
 
reklama
Dzięki,pomyślałam o bierzących zdięciach bo teraz nie będziemy za często w Polsce a tak to babcie będą miały wnusia na bierzaco.Przed narodzinami Victora jezdzilismy raz w miesiącu na weecked a teraz nie chce małego męczyć i jedziemy jak jest dłuższe wolne,niestety jest to rzadko.
 
co by tu...
narazie pustka w głowie :)

Ale mam pomysł na kalendarz w przyszłym roku. W styczniu - zdjęcie ze stycznia, w lutym - z lutego.
Wszystko w odpowiedniej scenerii dopasowanej do pory roku. Na razie pogoda mi to jednak psuje. Ale czekam na śnieg.
 
Skonczylam w koncu kalendarze. Kazdy jest inny, ale pokaze Wam jeden z nich. Nie mam przy sobie ostatecznej wersji, wiec nie zwracajcie uwagi ze sa rozne wielkosci zwojow, te same fotki i napisy na backgroundach - docelowo tego nie ma :-D
styczenyr6.jpg
lutyam3.jpg
marzecnk6.jpg
kwieciengz8.jpg
majvx5.jpg
czerwiecpp2.jpg
lipieckm7.jpg
siepiensn2.jpg
wrzesiendj6.jpg
pazdziernikne3.jpg
listopadoo8.jpg
grudziennt4.jpg
 
Priscilla brawo!! Gratulacje, troche sie napracowałaś ale było warto, efekt suuperr!!!!
 
Rewelacja! Aż zazdroszczę!

I teraz faktycznie musisz mieć naprawdę porządnie to wydrukowane.
 
Dziek dziewczyny :-)
A wiecie jaki numer - na maxa sie zdziwilam bo drukowalam w domu na zwyklej atramentowce, kupilam tylko extra papier foto i kalendarz wyszedl pierwsza klasa!! Autentycznie wyglada jak zdjecia wywolywane w studio. Zuzylam tylko caly toner, ale co tam, babcie sie uciesza (chyba) ;-) :-D :-D
 
reklama
Ja zamówiłam takie 4 kalendarze przez net (wyszło ok 200zł w sumie), każdy trafi bezpośrednio do dziadków Julka i do jego pradziadków, bo wszyscy mieszkają daleko i się nie zobaczymy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry