reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

reklama
Mój starszak mnie zaskoczył. Bo młodsze dzieci bardzo lubią Peppę a on od razu zauważył, że głos dubingowany jest ciut inny niż wcześniej i że jest Jacek a nie George :) spostrzegawczość dzieci nie zna granic :)
 
łał!! faktycznie bystrzak :)
u nas najpierw ukochany był Parauszek, więc nie zauważyłyśmy zmiany.
czy jak uda Wam się obejrzeć z dzieckiem bajkę to przegadujecie ją z maluchem?
 
łał!! faktycznie bystrzak :)
u nas najpierw ukochany był Parauszek, więc nie zauważyłyśmy zmiany.
czy jak uda Wam się obejrzeć z dzieckiem bajkę to przegadujecie ją z maluchem?

U nas nie tylko muszę rozmawiać, ale maluchy także przenoszą ich zabawy w rzeczywistość. Naoglądają się a potem muszę włączać się do zabawy. Ostatnio piekliśmy ciasto tak jak słoniczka Ella
 
reklama
Niestety obecne bajki są okropne... najgorsze jest to, że pełno w nich przemocy. Dlatego ja stawiam na starsze bajki i to właśnie je puszczam moim maluchom.
 
Do góry