reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

Kasiu - te zdjęcia z maskotką świetnie pokazują jak Martynka rosła :tak:
Piękne brzucholki! Jak miło powspominać choć pod koniec ciąży to miałam już serdecznie dosyć ;-)
 
reklama
Ale was dziewczyny wzieło na wspominki:-D Wszystkie brzuszki superowe:tak:A ja zadnych fotek nie wrzuce, bo dopiero co jestem po formacie komputera, zdjecia zgrane na płytki i nie chce mi sie teraz szukac;-)Ale te nasze dzidziusie rosna, były takie maleńkie.............:happy:
 
dziewczyny superancko zestawiacie zdjęia...a na nich taaaakie maleństwa...cudowności nam zesłał Pan Buczek!:-D
 
Ostatnio przebierałam pierwsze ciuszki Pauli i nie mogłam się nadziwić jak ona się w nie zmieściła...i jeszcze za duże były na nią...najprędzej to chyba po ciuszkach poznać jak dziecko rośnie...ehhh
 
Ja w sobotę byłam u znajomych - dwa tygodnie temu urodziła im się córeczka.Jak ją zobaczyłam...ech....nie mogłam uwierzyć że Zosia też była taaaaka malutka:-) Ciążę przechodziłam bez problemów, do końca byłam "na chodzie":-) Same miłe wspomnienia;-)A tu teraz taki duży bobas, już prawie chodzi. KIEDY BYŁ TEN LISTOPAD 2006 - proponuję nową nazwę dla tego wątku:-D

 
oto sebollo;-):-)
 

Załączniki

  • 1a.JPG
    1a.JPG
    22,5 KB · Wyświetleń: 63
  • 2a.JPG
    2a.JPG
    22,5 KB · Wyświetleń: 58
  • 3a.JPG
    3a.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 59
  • 4a.JPG
    4a.JPG
    24,7 KB · Wyświetleń: 58
  • 5a.JPG
    5a.JPG
    21,6 KB · Wyświetleń: 59
kiedy to minelo:-)
 

Załączniki

  • 6a.JPG
    6a.JPG
    18,9 KB · Wyświetleń: 63
  • a.JPG
    a.JPG
    19,1 KB · Wyświetleń: 62
  • 4.JPG
    4.JPG
    16 KB · Wyświetleń: 62
  • 9.JPG
    9.JPG
    17,9 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Kasiu zdjęcia z maskotką super.
Ewa jaki Seba mały i słodziutki a Paulinka jaka dumna.Kiedy to było??????
 
Do góry