reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Witam Was...Suzi i Mała Mi...

Mała Mi...podoba mi się twój nick ;D
A co do monotematyczności...nie jesteś sama  ::)...ale u nas na BB to temat obowiązujący  ;)

Trzymam kciuki za Ciebie!!! Uda się...zobaczysz... :D
 
reklama
Monika3 dziękuje za miłe przywitanie  :)
Widze na Twoim suwaczku, że niedługo u Ciebie starania ruszą pełną parą  ;D Fajnie :)
Śmieszne, kiedyś dużo dałabym, żeby cały cykl był bez dni płodnych, a teraz dziele czas na przed i po owulacji. Nie lubie dni  po owulacji, bo mimo, że wtedy powinnam być pełna nadzieji, to ja myśle, że nic już się nie da zrobić, że jak sie nie udało, to jeszcze tyle dni przede mną żeby zacząć znowu próbować.
 
Mała_Mi pisze:
kiedyś dużo dałabym, żeby cały cykl był bez dni płodnych,

A ja jestem na siebie zła za takie głupie myslenie :mad: :mad: :mad:..czasami mam mysli że to kara za to że tak bardzo bałam się ciąży a każdą @ przyjmowałam jak zbawienie ::)...

Teraz mam za swoje...
 
Ja też sobie czasami myślę, że to kara, za to, że tak bardzo kiedyś byłam przewrażliwiona na punkcie uważania. Tylko chyba raz razy w życiu dopuściłam do sytuacji, w której kochałam sie bez zabezpieczenia. Zawsze byłam baraardzo zapobiegliwa, powiedziałabym że az chorobliwie. A teraz mam za swoje !!!

Chociaż z drugiej strony, przecież, to że człowiek stara się być odpowiedzialny, nie może być karane "z góry" ;)
Popatrz na te co nie przejmują sie zabezpieczeniami. Rodzi wtedy taka dziewczyna w wieku 16 czy 17 lat i w wyrzuca dziecko na śmietnik !!!! :mad:
Nie nie ..... nie możemy myśleć ze to kara !!!! Bo tak nie jest. Głowa do góry. Będzie dobrze.
Pozdrawiam
 
Witam wszystkich i Ciebie Mała Mi bardzo dziękuję za tak miłe powitanko mam 29 lat i trudny rok za sobą wolałabym o tym nie pisać nie dlatego że nie chcę ale dlatego że wszyskie jesteśmy tak pełne wiary i tak bardzo potrzebujemy nadzieii że mimo moich niepowodzeń chcę wierzyć że mi i wam się uda.Bardzo się cieszę że dołączyłam do was bo ja także ciągle czytam i myślę o maleństwu.Myślę że razem będzie łatwiej przetrwać ten czas oczekiwania na nasz mały cud..
 
Witam serdecznie Mala MI :) ... oczywiscie ze to nie jest kara, za to ze podeszlysmy do zycia z rozsadkiem :) ..uda nam sie napewno ... tylko cierpliwosci i jeszcze raz cierpliwosci :)

Suzi  dokladnie tak jak piszesz ... razem razniej i napewno nastapi ten cud :)
 
Mała_Mi, witaj wsród staraczek. mam nadzieje ze szybciutko uda ci sie zafasolkowac. ale u nas jest tak miło,ze czekanie nie jest takie straszne.
ja to juz jestem weteranką jesli chodzi o starania, ale co tam, nadzieja umiera na koncu, tzn ja umre pierwsza, dopiero wtedy moja nadzieja. tak wiec dopóki żyje, to mam nadzieje. no i rzecz jasna staram sie. a mąż mi dizelnie towarzyszy w staranaich :D


suzi28 , bedzie dobrze, wiem to!!
 
Elzbietko zanim umrzesz nacieszysz sie gromadka dzieci, ich dzicmi i dziecmi dzieci Twoich dzieci ;D  .... jak kazda z Nas :)
 
reklama
Do góry