reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy ciąży

Zwymiotowalam po wypiciu lubiane wtedy przeze mnie IceTea 🤣 poza tym mega mnie odrzucalo od miesa
 
reklama
Seks w ostani dzień miesiączki (5). Okres co 29/30 dni. Stosunek bez zabezpieczenia, ale do wytrysku było daleko. Po stosunku infekcja. Tydzień po bolały mnie piersi, śluz jak zwykle tylko jeszcze infekcja została chyba. Jaka jest szansa na zapłodnienie?
 
Mój kot zaczął się inaczej zachowywać niż zwykle i miałam „przeczucie” robiłam test 6 dni przed @. Same objawy ciąży miałam dopiero później.
 
reklama
U mnie kot, który nigdy nie przychodził do mnie się głaskać, zaczął nagle przychodzić 7 dni przed okresem i kładł się na brzuch. Następnego dnia zrobiłam test i poszłam na betę. Poza tym od owulacji bolały mnie piersi, a wcześniej nie i czułam wbijanie szpilki w środek macicy.
 
Do góry