reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Oj tak ...taka parka najlepiej :) ... moj maz w sumie stwierdzil ze chce miec 5 dzieci  ::) ... yhym .... ;D :D ;D
 
reklama
Witajcie
Dziękuje za miłe powitanie :laugh: Bardzo miło tu u Was.
Jeśli chodzi o to ile miec dzieci to jest takie przysłowie, że powinno sie mieć trójkę: jedno dla Boga, jedno dla ludzi a jedno dla siebie :)
Ale się kiepsko teraz czuje. Brzuch mnie boli :( Ach - nie ważne.
Trzymajcie sie
 
OOoo Elzbietko i Ty dopiero teraz pokazujesz Nam swoja strone  8)?? nieladnie ...zaraz ja przejze od A do Z :)

Mala MI nie ma nic niewaznego u Nas ... tutaj piszemy o wszystkim i o "niczym" ... to tak jakby jedna wielka rodzinka :) wiec prosze pisz co Ci lezy na serduszku :-* i na zoladku ;)
 
reklama
Do góry