reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witajcie
U mnie bez objawów. Ok 2 dni po owu bolał mnie brzuch tak jak na @. Nie wiem czy miało to cos wspolnego z zagnieżdzeniem, ale wydaje mi sie ze to za wczesnie.
Piersi mnie nie bolały, az do dnia spodziewanej @. W dniu w ktorym @ miala sie zjawic brzuch bolał jak co miesiąc, wiec dla mnie juz bylo wiadome, ze sie nie udało.

Agnezzz pisze:
Jest jeszcze jeden objaw o którym nikt jeszcze nie napisał :) No i ponoć jest on dość trudno zauważalny i raczej dostrzegają go inni niż same mamuśki. Otóż kobiecie ponoć strasznie zmieniają się oczy, są ponoć takie świecące, błyszczące, promieniejące. Znam dziewczynę która po spojrzeniu w oczu rozpoznaje, że ktoś jest w ciąży, twierdzi, że to od razu widać...ja niestety nie potrafię tego :) No, ale to taki szczególik, bo ciąża samej kobiecie daje znać na tysiące znacznie wyraźniejszych sposobów..to tylko taka ciekawostka ;D
I to jest najciekawsze, bo mój mąz w dniu spodziewanej @ powiedział :"Co Ty taka dziwna jesteś ??? Oczy Ci sie świecą jakbys wygrała w totka" A juz po teście pytam sie go czy mowimy rodzinie teraz czy za tydzien a on na to: " Po Tobie to od razu widać"   
Na razie nie mam mdłości, zachcianek, wstretu do czegokolwiek (niestety do fajek tez nie i się męcze baardzo, bo ciągnie mnie )
To chyba na razie tyle
Pozdrawiam
 
Mała_Mi a mi się aż pysio śmieje (pewnie tak jak Twoje oczka)
Na zachcianki to bedziesz miała jeszcze całe miesiące. A do lekarza kiedy idziesz? Trzymajcie się cieplutko!!!! :laugh:
 
Mała Mi musisz zmienic suwaczek :) bo ten to juz tak nie pasuje ;) a co do swiecacych oczow , zgadzam sie, mnie podobno tez sie swiecily ;)
 
MałaMi fajnie z tymi oczkami. Mi się śniło wczoraj że jakaś pani po oczach rozpoznała ciążę ::) Jejku prawie co noc śni mi sie że jestrem w ciąży :)
 
Elżbietko mam cichutka nadzieję że ta Twoja @ to ode mnie może przylazła? :) U mnie jej na razie nie ma... W sumie to ma jeszcze czas. Dzisiaj 26 albo 27 dc. Dopiero za jakieś 3 dni będę mogła z czystym sumieniem powiedzieć że sie spóźnia. No ale ostatnie 10 cykli trwało od 21 - 26 dni...
 
reklama
Do góry