reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

No to i ja się Wam troszkę przedstawię.:-)
Mam na imię Aśka,mam 32(no już prawie 33 lata)
Mieszkam w Starachowicach,w woj.świętokrzyskim.
W posiadaniu mąż Rafał(33),i dwaj synowie Maciej 10lat,i Emil 4,5 roku(prawie)
Z Mężem znamy się 12 lat,po ślubie 10.
Poznaliśmy się,może lepiej zabrzmi zostaliśmy wyswataniu przez mojego szwagra
,i jego byłą dziewczynę ,a moją kumpelę.

Po urodzeniu Maciusia ciężki okres,
strach o dziecko,oiom,lęk czy przeżyje,ale przeszliśmy przez to razem
Potem myśli druga ciąża...,ja na NIE,mąz na tak.
Jednak mnie przekonał,i jest Emiliano.
I tak do dziś stanowimy szczęśliwą rodzinkę.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Też się przedstawię, bo wychodzi na to że posiedzę z synkiem w domu dłużej.
mam na imię Mariola, 21 lat w tym roku... synek nazywa się Oliwier, urodzony 28 października 2011.
Mieszkamy w Lublinie. Oprócz zajmowania się dzieckiem bardzo chętnie scrapuję (dopiero początki), teraz robię pisanki na styropianie zdobione wstążkami i aplikacjami.

pochwalę się zdjęciami niedługo.
 
Kamila lat 22 ;-) Syn Wiktor urodzony 31.10.2009r. Syn Milan Przyjdzie na świat między 21 maja a 1 czerwca :)) .
Uczę się zaocznie. Z wykształcenia jestem fryzjerką.
Siedzę w domu z synkiem, planuję podjąć pracę dopiero gdy Milan pójdzie do przedszkola :))
Chciała bym dorobić sobie jakiś grosz siedząc w domu ale kompletnie nie mam pomysłu w jaki sposób :baffled:
 
witam mam na imię Gosia (Małgorzata) mam 21lat (ur.22.10.1990r.). Syn Kacperek ur.07.03.2010r. jestem w domu od roku ponieważ brak pracy mnie do tego zmusił. Mężatką jestem od prawie 3lat. Urodziłam się w Częstochowie ale obecnie mieszkam we Wieluniu. Uwielbiam czytać książki, ukończyłam rok temu technikum o kierunku technik ochrony środowiska.
 
Ola - 28 lat, mężatka od 3,5 roku. Mama 1,5 rocznej Basi - córeczka wymaga stałej opieki i ciągłych kursów po lekarzach, szpitalach i na rehabilitację, stąd decyzja że zostaję w domu z małą
 
Cześć :) Mam na imię Monika, mam 27 lat i mieszkam w podwarszawskich Markach. Mam męża i synka Łukasza, który ma obecnie 11 miesięcy. W domu pozostanę dopóki mały nie pójdzie do przedszkola
 
Witam,mam na imię Nina lat 24 mieszkam w Krośnie (od nie dawna ,wcześniej śląsk:tak:)na stanie posiadam Męża Bartłomieja,córcie Zosie i dwa psy:rofl2: ot taki zakręcony dom,w domu jestem bo mogę na szczęście i dlatego że planujemy już drugie dziecko;-)a ktoś musi to ogarniać hehe
Pozdrawiam
 
Wiola, (jak Nick podpowiada :)) jeszcze przez miesiąc 30-tka :), mama dwóch chłopców 5 i 2 lata, żona męża (mego oczywiście:)).
Nie pracuję i chyba zaczynam fiksować od siedzenia z dziećmi, choć z nimi mi nie nudno, zawsze coś trzeba zrobić ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej jestem Agnieszka mam 25lat mieszkam w Warszawie mam dwie córy i męża starsza ma 7 lat a młodsza 2 lata siedze w domku z braku pracy i miejsca w panstwowym dobrym przedszkolu
 
Do góry