reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilkugodzinne przerwy w śnie nocnym u rocznego dziecka

reklama
Ostatnio rozmawiałam z pewną mamą 2,5 latka ja mam 9miesieczna córkę. Tak sobie rozmawiałyśmy o kp, nockach itd. Mowilam jej ze mała sypia z nami bo miała taki okres że wstawała co godzinę i z braku moich sił zaczęłam ja zostawiać u nas w łóżku i teraz jest problem bo w nocy w łóżeczku śpi ale krótko 🙈 a ona mi na to powiedziała, że ten jej synek był kp przez 2 lata i miesiąc. Wstawał co godzinę. Odkąd się odstawili mały przesypia noce. Daje mu mm bo mały domaga się mleka ale widać różnicę w śnie…
współczuję, ale wiedz że nie jesteś sama
😘
No właśnie słyszałam o polepszeniu się snu po odstawieniu, ale jak widać nie jest to regułą 🤔
 
Też jestem ciekawa. Jutro po raz pierwszy mała ma spędzić noc beze mnie i zastanawiam się jak to będzie, czy nie będę musiała szybko wracać 🥴
Ja co prawda nie karmię piersią, ale u mnie córka i tak dwa razy wstaje na mleko. Ma 10 miesięcy. Co prawda już słyszałam komentarze, że się nabawi próchnicy przez to, ale co mam zrobić? Jak ona wstaje ewidentnie tylko na mleko. Żadne tulenie, woda itp. tylko butla mleka i nara. Idzie spać dalej.

Chociaż mamy teraz gorsze wieczory to w ogólnym rozrachunku dobrze śpi.
 
U nas było na podziw dobrze. Synek ma 10 m-cy. Pierwsza całą noc przespał gdy miał 2,5 miesiąca i do tej pory przesypia noce bez karmienia. Od początku miał duży apetyt więc dobrze najadał się w dzień i w nocy już nie potrzebował i tak spi 11 czasem 12 godzin.
 
reklama
U nas było na podziw dobrze. Synek ma 10 m-cy. Pierwsza całą noc przespał gdy miał 2,5 miesiąca i do tej pory przesypia noce bez karmienia. Od początku miał duży apetyt więc dobrze najadał się w dzień i w nocy już nie potrzebował i tak spi 11 czasem 12 godzin.
Moja w dzień to nie za bardzo chce pić mleko już teraz.... I to cały problem. Jak była młodsza potrafiła obudzić się dopiero nad ranem.
 
Do góry