reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
eg16 - po cc jak najbardziej brzuszek mozesz cwiczyc, juz wielokrotnie ten temat przewijal sie na forum :)

geniusia, ach Ty sobie wysoko stawiasz poprzeczkę :) - ja dopiero czas na ćwiczenia znalazłam jak córcia skończyła pierwszy miesiąc, wczesniej to na nic czasu nie miałam, a teraz zauważyłam, że z każdym dniem jestem lepiej zorganizowana i czasu mam co raz wiecej, zaraz u Ciebie też tak będzie :D a do lata jeszcze trochę czasu - zobaczysz że brzuszek do tego czasu będzie płaski :)
 
reklama
Munie no właśnie jeszcze nie mogę ćwiczyć. Lekarz mi zabronił ponieważ rana po cesarce jest nadal opuchnięta i boli. Tzn nie ta na zewnątrz tylko wewnątrz. Mam jeszcze poczekac 2 tygodnie.
 
eg16, to rzeczywiście średnio fajnie :/ ale zanim zrobi sie bardzo cieplo i będziemy nosiły obcisłe ciuszki to brzuszek zdażysz już zlikwidowac :)
 
Munie bo masakrycznie brakuje mi ruchu :((( nie takiego przy maluchu ;-) aż nadto jak na mnie, ale gimnastyki mi brak.

A stan blizny w środku.. to jak się sprawdzi? oddolnym usg? czy jak? na zewnątrz blizna jest niby ładnie się gojąca :)
 
geniusia - nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy Ty wczesniej chodziłaś na jogę? bo niektóre asany możesz spokojnie teraz robić, wiadomo te najmniej inwazyjne, wlasciwie tylko te do medytacji, nie jest to wiele ale zawsze

ja mialam tylko badanie ginekologiczne po 6 tyg, ale od srodka dokladnie az nadto mnie zbadal, a tak to sama tez poczujesz jak sie wszystko goi
 
Wagi w domciu nie posiadam, jedynie u teściowej się ważę. No i dziś miałam możliwość i jestem przeszczęśliwa bo jest o prawie 1,5 kg mniej niż ostatnio. Aż Wam zazdroszczę dziewczyny tej piątki na początku w wadze, to moje marzenie i mój cel, niestety od kilku lat niedoścignione. To efekt nieprzypilnowania się po pierwszej ciąży i żarcie śmieciowego jedzenia.

Geniusia dzięki za strażnika wagi, bardzo mnie motywuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny. Jestem kwietniówką i mam pytanie.
Czy któraś z Was używała pasa poporodowego?????
 
Do góry