reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
Mogę dziś oficjalnie ogłosić, że wróciłam do stanu 0 :-) ciekawe czy spadnie coś więcej :-)
Półtora miesiąca... to chyba nie tak źle :-)
 
reklama
14kg to nie tak mało, ale też nie jakoś bardzo dużo. Patrząc po moich siostrach przytyłam niewiele, bo każda z nich przytyła około 25kg w ciąży.
Może faktycznie mnie podmienili w szpitalu, bo ja mam wszystko inaczej jak one :p
 
ja niby wróciłam do wagi sprzed ciąży ale zostało mi tam i ówdzie troche tłuszczyku. Na udach, plecach i brzuchu niestety. Trzeba się zabrać za jakieś ćwiczenia:tak:
 
A ja się pochwalę :-):-) 54kg, czyli 4kg mniej niż przed ciążą. Ostatnio tyle ważyłam w technikum:-). To był mój cel i mam nadzieję, że już więcej nie schudnę :-p
 
A u mnie to powoli idzie :-( najgorszy ten brzuch i duża pupa, i uda :(

Ale :cool2: zeszłam już poniżej 60 kg. Oficjalnie już spadło na 59 kg (nie podaję, że mam mniej już :p zaokrągliłam w górę) :cool: za wolno jak na mój gust, bo nigdy taka duża nie byłam i źle mi z tym. Ale spadło mi znowu, dziś byłam zaskoczona po wejściu na wagę, od 3 dni taki stan mi się utrzymuje, więc uznaję, że jednak ciutek zrzuciłam :tak:

Zapomniałam ginki na wizycie spytać, czy już mogę ćwiczyć :crazy: i czy już mogę założyć pas poporodowy.
 
geniusia jeśli wszystko ładnie się zagoiło to mozna spokojnie ćwiczyć.

Mi jeszcze 2kg zostało do wagi z przed ciąży ale chce zrzucić więcej korzystając że i tak karmie piersia więc dieta sporo ograniczona. Mam nadzieje że sie uda.
 
A ja zgubiłam chyba 15 czy 17 kg (nie jestem pewna ile dokadnie przytyłam, bo ostatni miesiąc ciąży miałam zepsutą wagę i się nie ważyłam, więc pi razy drzwi) i ważę mniej więcej tyle ile w lutym zeszłego roku, a więc zanim zaczęłam się odchudzać. Teraz znów trzeba te 10-13 kg zgubić, co to się udało do maja 2010 :zawstydzona/y: ale cos tam powoli, bo powoli, ale spada o kilkaset gram tygodniowo ;-) mimo braku diety i ćwiczeń.
 
reklama
u mnie bylo po porodzie super- po 2tygodniach mialam nizsza wage niz sprzed ciazy, problem pojawil sie teraz- niby jem tak samo, zaczelam cwiczyc aerobik a kilogramow mi przybywa... nie moglam uwierzyc kiedy tydzien po porodzie weszlam w stare spodnie, mialam w nich nawet troche luzu. z brzuchem to samo, po 2tygodniu byl niemalze plaski a teraz wystaje... obwiniam tabletki cerazette, nie dlugo udam sie do lekarza by przedyskutowac inne sposoby antykoncepcjii.
 
Do góry