reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika Invimed WROCŁAW- do jakiego lekarza?

Dziewczyny nie tak radykalnie. Masa ludzi ma stamtąd dzieci...... To że jednej osobie nie pomogą nie znaczy że nie pomogą następnej....
 
reklama
Ja obecnie czuje się tak samo a pan dr T. Zachwalany tu tak mnie zirytował kazał robić badania w styczniu zapłaciliśmy z mężem za komplet jakby zliczyć 2tys zgłosiłam że patrząc w kalendarz wychodzi mi miesiączka w weekend więc jak to będzie z tą insem.? Pani się nie martwi na zapas. Ok myślę sobie poczekam no i wyszedł weeknd wydzwaniala do nich co teraz będzie bo zabiegów nie robią w weekend a pani mi mówi moja opiekunka koordynator że pan dr ma urlop dwa tygodnie. Próbowałam soe dodzwonić przed urlopem żeby jeszcze ustalić co i jak usłyszałam proszę przyjechać na monitoring owulacji w zastępstwie do jakiejś koleżanki bo i tak musi go pani mieć przed insem. Pojechałam wiec 100km ale co tam kogo to interesuje pani dr zdziwiła soe że pan dr powiedział że jak będzie ok to w pon inseminacja bo nic w systemie bie widnieje, zrobiła monitoring podała szybko wielkość pęcherzyków w 9dniu dała receptę na zastrzał bo pęcherzyki ponad 20mm pytam bo trochę czytam tu i chyba tak jest że należy zrobić poziom hormonów jeśli tak szybko mam brać zastrzyk bo owulację mam 14dnka zAzwtczaj a pani dr nie nie proszę wziąść zatstzyk . Pyt gdzie moje zdjęcie USG ? A pani do mnie nie nie ja nie daje..... Sorry w moim mieście gon xa 120zl daje zdjęcie. Podsumowując straciłam 220zl na od tak przyjechaniu i usłyszeniu o informacji że nikt mnie na nic nie wpisał pani podała w 5s wielkość moich pęcherzykow i powiedziała nie nadaje się pani. Podejście straszne noe wiem gdzie mam uciekać mam 36lat walczę pd dwóch lat mam jedno dziecko gdy mówię bo znam swoim organizm co i jak to nikt mnie nie słucha a pan t. Mam wrażenie to już w ogóle cykle 25dniowe owulacja 14
Dnia po stymulacji pęcherzyki dwóch jaj kurzych ale co tam pani poczeka. Zero badania hormonów nic na dzień dobry dostałam wytyczne na insem no o czym to świadczy?
 
Typowa masówka, sięć na całą polskę, leczą przez podanie zarodka, ani razu sie nie udało, ani razu nie udało się zamrozić i za każdym razem od nowa cała procedura. Pojechaliśmy do Ostrawy i zamrozili 6, nie podają od razu, mamy 6 prób i cały czas jesteśmy w procedurze, leki podają nam w klinice a nie w aptece. Nie podają od razu, bo leki , które są dobre na jajniki , nie są dobre na macice- teraz przygotowujemy macice. Invimed wygrał przetarg na invitro na cały dolny śląsk i teraz wszyscy pójdą tam- niestety- mogłoby sie wydawać , że zaoszczędzą...
 
A ja się nie zgodzę. Dzięki doktorowi Trzeciakowi leży obok mnie moje 2,5 miesięczne szczęście. Dał mi nadzieję na pierwszej wizycie a za 3 miesiące byłam w ciąży. W drugim cyklu się udało. Odpowiednie badania, potem leki zastrzyki i suplementacja i jest.
Ten lekarz to mój cudotwórca.
Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na forum, ale chciałam zapytać czy dr daje szanse naturalnie czy raczej kieruje na in vitro? Ogromne gratulacje dla Was
 
Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na forum, ale chciałam zapytać czy dr daje szanse naturalnie czy raczej kieruje na in vitro? Ogromne gratulacje dla Was
Mi dał :) Wiem że różnie bywa bo jak ktoś ma ewidentne problemy ze naturalnie nie ma szans to pewnie nie. Ale u mnie była niepłodność bez konkretnej przyczyny. Ja nie mam owulacji. Wszystkie badania dobre. Męża też. A pęcherzyki nie pękały. Powiedział że pomoże mi zajść w ta ciążę. Mieliśmy mieć 3-4 próby naturalnie. Potem spróbować inseminacji. No i zaszłam w ciążę przy 2 cyklu. Absolutnie ani przez chwilę w ogóle nie usłyszałam od niego o in vitro.
 
Mimo wszystko jest bardzo dużo par, którym się udało w klinice. Ostatnio sporo szperałam w tym temacie, bo sami szukamy i jeśli chodzi o Wrocław to mają jedne z lepszych opinii. W grupach staraniowych na facebooku jest sporo ich pacjentek. Na pewno dużo zalezy od konkretnego lekarza. Dr Ż i dr G są tam bardzo chwaleni za doświadczenie, natomiast sama jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, bo wizyta dopiero przede mną i dopiero wtedy będę mogła sobie wyrobić opinię :)
 
Do góry