reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto karmi mlekiem enfamil?

Moj synek jadl bebilon ,nan, i mial po nich zaparcia to przeszlismy na bebilon comfort maly sie prezyl i plakal wiec zmienilismy na nan sensitive to plakal bo sie nie najadal a kupki byly dalej twarde i zbite.Swierdzilam ze sprobojemy z enfamilem bo to niby takie dobre mleko dla mojego synka nie o po nim wymiotowal i bolal go brzuszek.Stwierdzilam ze nie bede wymyslac niewiadomo czego i kupilam zwykle bebiko teraz maluszek jest spokojny ,najedzony ,brzuszek go nie boli i nawet sie zacza usmiechac a kupki jeszce nie takie jak powinny byc ale sa nawet 3 razy dzienie no i w nocy wiec zostawie go na tym mleku brzuszek sie przzwyczai i kupki tez beda normalne .
 
reklama
Witam:)

Moja córa na enfamilu premium była przez ostatnie 3 misiace i z nia wszystko w porzadku bylo... zaczela na wadze ladnie przybierac (bo wczesniej byl z tym problem) kupki 1 dzienni:)

ale to jest tak jak napisala kolezanka przede mna... kazde dzieciatko inaczej reaguje...

Pozdrawiam:)
 
Mojojego synka przestalam karmic piersia jak mial 2 tyg,polozna polecila mi mleko enfamil,jestem bardzo zadowolona i synus chyba tez,zasmakowalo mu odrazu no i przedewszystki m idealnie przybiera na wadze. Jedyna wada to cena ,niestety...ale sa apteki gdzie mozna kupic je taniej.
 
Do góry