reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
danii zwróc uwagę czy w najbliższym czasie w miejscu ugryzienia pojawi Ci się rumień..jeżli nie to wszytko powinno być ok:)

krolik ja też bardzo Cię polubiłam i też bardzo Ci kibicuję:) dlatego się tak dopytuje jak postępy u Ciebie:) ja też miałam takie przejścia z tymi bakteriami ale zwyciężyłam..myślę że ty po tej dłuższej kuracji też wygrasz i będziesz mogła zacząć działać.. wydaje mi się że najlepiej zapytaj doktora o to kiedy można zacząć po antybiotykach bo on Ci najlepiej powie i wtedy weźmie za to odpowiedzialność:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki dziewczyny, tak się przestraszyłam, że mi przełożą, uffff ilżyło mi.

Lolitko, to Ty nieźle te kleszcze do siebie przyciągasz, ja miałam pierwszy raz w życiu :)
 
danii

no niestety taki moj urok - wszyscy sie dziwia czemu ja mam zawsze tyle kleszczy bo to rzadko sie zdarza innym. a ja jak pies - leza do mnie i tyle. zawsze se sama je wyciagam
 
:-)Lolitka z tego wynika że musimy być madrzejsze od lekarzy. Super że Ty juz możesz się cieszyć ja zrobię porządek z tymi wynikami i tez bedę miała wkońcu swoją pociechę. Jutro idę i robię wszystkie badania na własną rękę i toksoplazmozę bo pomimo że mówiłam lekarzowi że mam koty też to zlekcewarzył. Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo:-)
 
Cześć dziewczyny,
Jestem właśnie po wizycie kontrolnej wygląda na to, że jest 10 pęcherzyków około 10 mm, trzymajcie proszę kciuki by wszystkie się dobrze rozwinęły, niestety dostałam też dodtakowe zastrzyki, więc już od dzisiaj mam po 3 dziennie.

Anowi jak tam sytuacja u Ciebie?
 
Witajcie dziewczynki, rzadko odzywam się na tym wątku,ale czytam was regularnie i za każdą z osobna trzymam mocno kciuki i wierzę,ze się wam w koncu uda i wy tez musicie w to wierzyc:-)
Asia1103 i Lolitko piszecie o podwyższonym tsh i o tym,ze przez to mogło się nie udac.Ja ponad rok temu miałam 2 IUI,nieudane,ale miałam robione tsh i wynik był w normie.W tm roku miałam robione tsh 2 razy,miesiąc po miesiacu i dpiero za 2 razem wynik wyszedł nieprawidłowy.Rozmawiałam z endokrynologiem jak to mozliwe,tłumaczyła mi,ze mam utajoną niedoczynośc i w moim przypadku nawet wynik wychodzil prawidlowo mimo że z tarczycą nie było ok:wściekła/y:
Mysle tak jak wy,ze przez te cholerne tsh nie udały sie inseminacje:-(
Asiia jak masz koty to raczej masz przeciwciała,ale zrób sobie badanie,zeby jednak wiedziec na 100%
 
hej dziewczyny,
Isia25 gratuluję i zaciskam mocno kciuki...&&&&
widzę ,że coraz więcej dziewczyn ma dobre wieści ,może i w końcu mi się uda ...dzisiaj 8 dc i byłam na usg ,pęcherzyki małe bez dominującego jak na razie ...więc czekamy do piątku 12 dc będzie i zobaczymy czy coś rośnie jeśli nie to lipa znowu w tym cyklu a następny z clo i całą resztą leków:wściekła/y:już mi słabo na samą myśl....
lolitka200 jak patrze na tygodnie ,które Ci przybywają to aż się wierzyć nie chce ,że tak szybko czas leci ,pozdrawiam cieplutko....


danii
kciuki zaciśnięte...&&&&&&&&&
 
asia
kochana to ja zrobie jak najszybciej ten hormon, pogrzebalam i ostatni wynik mialam robiony 3lata temu a przed in vitrem lekarz mi go nie zbadal, a przeciez przez te wszystkie zastrzyki ktore bierzeemy to hormony wariuria jak tak bede miec zly ten wynik to chyba rozszarpie tego lekarza jak tylko dostane @ mam jechac do ginka i zbadam sobi ten hormon
 
reklama
zuzanka

dzieki
co do twych pecherzykow - to niekoniecznie masz zle. ja bym wolala nie miec pecherzykow dominujacych ale zeby wsie rowno rosly. wlasnie to byla moja zmora w ostatniej stymulce - bardzo nieudanej (choc zakonczonej sukcesem). ja mialam sporo pecherzykow ale mialam 4 dominujace. i te dominujace rosly szybko, a pozostale strasznie wolno. efekt taki ze mialam tylko 4 komorki a reszta byla za mala przy punkcji. i dupa - dobrze ze choc zarodki dobre byly 2 sztuki. a te wsie drobne pecherzyki po punkcji nie popekaly. od transferu gdzies 5dpt mialam duze brucho i myslalam ze to moje objaw ciazowy a teraz 6 dni temu bylam na usg i co sie okazalo? ze te wsie drobne pecherzyki zaczely rosnac po punkcji i teraz mam ok 15 pecherzykow w rozmiarach 30-40mm.... sa olbrzymie. i teraz mam nadzieje ze sie same wchlona bo ciaza jest i brzuch przez te pecherze jest jak 6 miesiac

wiec w skrocie - dobrze ze wsie masz pecherze rowno rosnace. lepiej niech stymulka trwa 2 dni dluzej ale niech wiele znich bedzie sporawych, zamiast miec tak jak sie u mnie stalo
 
Do góry