reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

cześć dziewczyny:)
czarnykot dziękuję za informacje o objawach:)
a ja mam taki dylemat..dziś mam 8 dzień po transferze.. jutro 9 dzień.Miałam testować w poniedziałek po pracy..ale tak mnie korci żeby jutro sobie hcg zrobić we krwi...chyba powinno wyjść(?). myślałam najpierw o sikańcu..ale chyba bardziej i wcześniej wyjdzie z krwi..myślicie że jakby się udało to jutro-9 dnia po transferze wynik będzie wiarygodny..ja już normalnie nie wytrzymam tej niepewności...:( w poniedziałek i tak powtórze dla lekarza,ale sama dla siebie chciałabym już wiedzieć... odpiszcie prosze..
 
reklama
Isia
myślę że wynik powinien być wiarygodny. Ja robiłam 10 dpt bo skończyl mi się duphaston i nie chciało mi się jechac po receptę a byłam przekonana że się nie udało więc nie chciałam tego ciągnąć. Wynik miałam 56 więc myślę że 9 dpt wynik też powinien byc wiarygodny tylko pamiętaj że dni po transferze liczysz od następnego dnia po transferze. Trzymam zatem wielgachne kciuki za pozytywny wynik :tak:
 
Isia według mnie też będzie wiarygodny, bo ja 8 dpt już testowałam zwykłym "sikańcem" i wyszło, więc beta też musiała być już widoczna:)Powodzenia!!!!!!!! I daj koniecznie znać:)Czekamy na dobre wieści
 
dziewczynki!!!!!!! dzisiaj 9 dzień po transferze zrobiłam hcg i wynik 33!!!! nie mogłam uwierzyć!!!normalnie aż łzy szcęścia się lały strugami...jestem taka szczęśliwa!!!niech teraz tylko ładnie przyrasta:D
 
Isia wspaniała wiadomość, ja tez po cichutku gratuluję i trzymam kciukaski by ładnie rosła :)

Dziewczynki, czy to normalne że po drugim dniu stymulacji brzuch mnie pobolewa i jakby tak ciągnie?
 
danii każdy organizm trochę inaczej może reagować na leki...ale ja podczas brania leków też miałam takie uczucie, ale nie pamiętam czy dokładnie od drugiego dnia także się tym nie przejmuj:) jest ok:)

lilitka200 już zauważyłam że Ty jakiś czas temu pisałaś coś o przyrostach...i łapiesz się w tym.ja robie hcg, a nie dokładnie bete, ale to chyba obojętne, nie?napisz mi jak możesz jakie te przyrosty powinny być, będę bardzo wdzięczna:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry