reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jo.M. boje sie za bardzo ze cos mi spieprza czy cos :/ a neichce potem czegos zalowac , bo boje sie tak bardzo a z nimi to nawet jak cos pojdzie nie tak to nie mozna im udowodnic ze cos zrobili nie tak :) a wstepnie juz zaplanowalas sobie na kiedy transfer ci wypadnie ? poczekaj na mnie hehehe
 
joweg Nie jeszcze nic nie zaplanowałam , bo nie wiem co dalej robić. Zobaczymy po wizycie co powie lekarka. Myślę , że jak coś to najwcześniej transfer w połowie kwietnia , a może i na Ciebie poczekam tyle , że ja nie mam już mrozaczków i wszystko od nowa trzeba zaczynać.
Za 2 tyg wszystko będę wiedziała.
 
hehe to czekaj na mnie hehe nom w sumie wszyskie zastrzyki itd i wyciszanie chyba tez nie? :) ja zobacze kiedy@ bede dostawac ale napewno w lipcu niehcce juz dluzej czekac :)
 
joweg - Ja też nie chcę czekać , ale z drugiej strony boję się , że znowu się nie uda. Zobaczymy może w końcu do Nas los się uśmiechnie.
Ok zmykam , muszę trochę popracować. Później zajrzę co słychać.
Miłego dnia.
 
meg - tak, clexane albo fragmin. i jedno i drugie to to samo. fragmin moze ma nieco lepsze igly ale to jedyna roznica:) leki mozna przyjmowac nawet jak nie ma sie nic z krzepliwoscia albo antycialami wspolnego. poprawiaja krazenie i czesto kobity biora do konca I trymestru
zaden z was ciezki przypadek. w pelni popieram - armia dobra, a jajowody co druga ma schrzanione. ja bym to nazwala standardowy przypadek ivf
 
reklama
Do góry