reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

boje bo mam skurcze jak na @ od paru dni, a wczesniej ich nie mialam:((
nie mam ich jakos czesto ale tak 3-5razy dziennie. i zazwyczaj wtedy kiedy wstane z lozka albo ide bo jak leze to nie... tak sie boje:((
jutro mam wizyte i nie wiem czego sie tu spodziewac
ja tez mialam na poczatku skorcze to znaczy ze zarodek sie przemieszcza.
 
reklama
Palu spokojnie kochana,moja koleżanka która jest w ciaży też na początku odczówała takie jakby skurcze jak przed @ i też się bała ze coś złego się dzieję, ale lekarze powiedzieli jej że to normale, bo macicia się rozciaga i mozna odczówać właśnie takie jakby skurcze:tak: Takze głowa do góry napewno jest wszystko wporzadku:-)
 
Roxii - nie mam pojecia czemu tak puzno, ale tez sobie tak mysle ze zrobie tescior 14 lutego :), moze wyjdzie to bedzie 8my dzien, te dygitalne wychodza ni9by od pierwszego tygodnia....
 
sham- wisz co zaden lekarz nic nie powie , ale ja mam lekarza od medycyny naturalnej dzieki niemu maz zyje:) i poradzil mi :
rano cherbata z
lisci malin -dziala tonizujaco na narzady rodne kobiety,wzmacnia i uelastycznia scianki i szyjke macicy, przygotowuje do okresu ciazy, przedluza faze zagniezdzania sie zarodka co zwieksza szanse na pozytywny przebieg zagniezdzenia.
czerwonej koniczyny-oczyszcza krew i usuwa toksyny z organizmu , przedluza zywotnosc spermy, poprawia lepszy estrogeron :)
liscie pokrzywy-bogata w zelazo i wapn,zapobiega anemii , wzmacnia nerki i powloke macicyco ulatwia zagniezdzanie zarodka

serdecznik pospolity, kalina koralowa-zmniejsza ryzyko wczesnego poronienia

do tego biore codziennie : 3x2 wiesiolek do trnaferu, 3x1 gingseng, zestwi witamin, femibion , pije swieze soczki i czekam na efekty :D zamowilam sobie jeszcze witaminke E,B i A:D

mozna tez pic to w ciazy ponoc porud jest latwiejszy :)
 
Ostatnia edycja:
joweg dziękuje Ci bardzo, notuje wszystko !! ale to samo biorę i ja i mój mąż?... czy .. po prostu on pije czerwona koniczynę, będę szukała tego wszystkiego w sklepach zielarskich!!

kaska 31
a jak u Ciebie było ze skurczami ?? ja pamiętam że po transferze przez 5 dni miałam duże skurcze :(
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Widzę,że dużo dobrych wieści jest:-)
Trzymam za Was wszystkie kciuki:) Za te testujące i za te,które podchodzą do transferu:tak::tak::tak:
Ja już się poddałam:-(
Dziś robiłam teściora i tylko jedna gruba krecha:-(jutro idę jeszcze potwierdzić to betą...,ale czuję,że @ stoi już zza rogiem.
 
reklama
Palu kciuki za pomyślne wieści jutro

Joweg to niezły zestaw masz ja mam tylko witaminki dla kobiet w ciąży i kwas foliowy no i antyki

z herbata z liści malin to słyszałam, żę dobra na skurcze i ułatwia poród więc tak od 32 tyg warto pić ale mało bodajże szklankę dziennie a od 37 tyg częściej a prędzej raczej nie z uwagi na to iż wywołuje skurcze ale pewnie ile osób tyle opinii

Bunka uszy do góry może nie wszystko jeszcze stracone ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry