reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny, czyli nie zwariowalam jeszcze hihii Mezulek faktcznie biedny, juz mu sie oberwalo kilka razy ale po czesci to jego wina bo mnie prowokowal.

joweg, u mnie ok jestem po punkcji,czekam na transfer a hormony szaleja.
 
reklama
Agavva HURRA!!!Gratuluję pozytywnego testu,byłam w 100% pewna,że u Ciebie wszystko dobrze się skończy. Mimo wszystko trzymam kciuki za betę w poniedziałek:tak:
Marczita przytulam Cię mocno kochana, zobaczymy co wyjdzie w poniedziałek,ale dopóki nie zrobisz bety to nie poddawaj się, wiele kobiet plami w ciąży. Najważniejsze to znaleźć przyczynę tych plamień zawsze w tym samym dniu po transferze-może to być jakiś jeden hormon, więc przyciśnij lekarzy!!
Kate82 9 pęcherzyków to bardzo dużo, ja to bym chyba wyła ze szczęścia gdybym tyle miała, u mnie były tylko 4 do tego na jednym jajniku-drugi nie podjął współpracy..w efekcie pobrali mi 5 pęcherzyków w których były 3 komórki,ale dwie w pełni dojrzałe i miałam tylko te 2 nic więcej!!Wiesz jak się trzęsłam,żeby zarodki przeżyły do 6 doby? A estradiol jak na 2 dobre komórki to miałam 1500,więc u mnie estradiol wysoki i mało komórek a u Agavvy estradiol niski i zobacz ile ma zarodków!!!
 
katee...9 pecherzykow to bardzo duzo kochana...ty sie nic nie stresuj tylko ciesz! odpoczywajcie z mezem, chodzcie na spacerki, zwiedzajcie troszke...spacerki, zrobcie sobie romantyczny wyjazd, na takich wyjazdach najwiecej dzieci jest:-D
agawa...ja juz zaciskam kciukasy za ciebie i twoja betke w poniedzialek...juz sie nie moge doczekac wyniku...a ile zarodkow mialas podane i w ktorej dobie robilas test sikany?
joweg...blisko juz jestes, wierze, ze tobie sie uda! jak sie czujesz w ogole?
agapl..ja mam wahania nastroju przy antykoncepcji a co dopiero po tych innych hormonach...moj M. chyba juz popadnie w depresje ze mna:rofl2:
gieniek...jak tam przeprowadzka kochana?

a mnie od wczoraj bola piersi, chyba od tej antykoncepcji, bardzo mnie swedza sutki i ogolnie bola przy dotknieciu, az stanik ciezko zalozyc...ehhh:confused2:
 
Dzwonili ze szpitala. 7 zarodeczkow nadaje sie do transferu. Nie chca mi jdnak podac 2 bo ponoc mam hiperke. Nie rozumiem. Brzuch mnie nie boli, nie puchnie, estradiol przed punkcja mialam 1170 a oni mi wmawiaja hiperke. jutro przed transferem mam jeszcze wizyte u lekark. Zobaczymy co zobaczy na usg. hierka niby taka rzadkosc a dopada za kazdym razem??? hmmm
 
Miliaa wczoraj cały dzień spędziłam w nowym mieszkaniu na rozpakowywaniu kartonów z ubraniami i butami, potem układałam wszystko w garderobie, schylałam się, właziłam na drabinę a potem myłam podłogi w łazienkach,dzisiaj mam tego efekty ciągnie mnie cały dół brzucha-aż mi drętwieje i zaczął boleć kręgosłup. Niestety to był tylko początek przeprowadzki :-( mój M niby jest kochany i rozumie,że nie powinnam ciężkich rzeczy dźwigać,ale wczoraj powiedział,że wkurza go ta moja ciąża,bo sam nosi wszystko i że mamy zły czas, bo przeprowadzka i ciąża. Przykro mi się zrobiło,ale będę zlewać te jego teksty...Co do piersi to mnie też zaczynają coraz bardziej boleć,szczypać i swędzieć..
Agapl ja ostatnio z byle powodu płaczę, łatwo wyprowadzić mnie z równowagi do tego mam paranoje, jednego dnia uważam,że jestem w ciąży a innego,że już na pewno nie jestem i na tym usg nic nie będzie:-(
 
gieniek...na pewno maz nie chcial ci zrobic przykrosci, ale z przeprowadzkami jest tak, ze roboty od groma i kazda para rak jest potrzebna. on sam po prostu czasem nie daje rady... wytlumacz mu, ze nie mozesz pewnych rzeczy robic, moze zatrudnijcie jakas pania do pomocy. ty bedziesz miala spokoj i maz nie bedzie sie denerwowal...ja jak sie przeprowadzalam w wwie z mieszkania do mieszkania to do sprzatania i ciezszych rzeczy ukrainke wynajelam, ktora bardzo chetnie wszystko porobila, zaplacilam jej okolo 80 zl za 2 dni roboty...
ty sie nie mozesz przemeczac, bo chyba nie chcesz sobie zaszkodzic?! za ta harowe wczoraj to masz dolikatnego kopa w pupe ode mnie!
 
hej,
no ja tez mam burze hormonow. Emkowi sie co chwila za cos dostaje a to nie prztulil na czas, a to herbatka za garaca....:crazy:
Ja tez nie mam lekko janiczki pulsuja (i pobolewaja!) pecherzyki rosna a ja z tych wszystkich emocji oka zmruzyc nie moge. Wlasnie mam za soba 8 godzin patrzenia z sufit. Jak juz uda mi sie zasnac to juz tylko na chwilke i od razu zaczynaja mi sie glupoty snic.
Takze Joweg i Agapl13 wiem jak sie czujecie. Ja to chba zaczne meliske popijac aby nie zwariowac:baffled:
Marticzka - zaczekaj do Poniedzialku, nie stresuj sie za mocno. Trzymam kciuki.
Katee - gratuluje! pecherzykow 9 to bardzo ladna liczba i wcale nie mala, tak mi przyszlo do glowy aby sprawdzic co ta cyfra znaczy i z greckiego Cyfra 9 symbolizuje owocne poszukiwania, ukoronowanie wysiłków, zakończenie procesu tworzenia.
Czyli bardzo dobra wrozba i tego sie trzymaj!
 
No No Gieniek - tyle staran i wyczekiwania a ty teraz sie tak forsujesz!:wściekła/y: Marsz do lozka i lezec, odpoczywac, i sie wylegiwac. Nic teraz nie jest wazniejsze niz Twoj Brzunio.
Mezowi przejdzie, nie przejmuj sie i nie bierz do glowy jego komentarzy.
Dziewczyno oszczedzaj sie! I odpoczywaj
 
Ostatnia edycja:
Gieniek, no faktycznie , nakopac Ci do dupala trzeba!:wściekła/y: Oszczedzaj sie kobieto!!! :wściekła/y: Przeprowadzaka, to nie latwy czas, duzo pakownia, rozpakowywania i nerwow temu towarzyszacych.Tobie to w tej chwili jest najmniej potrzebne. A mezusiowi na pewno tylko sie tak wymsknelo. Wiadome,ze w nerwach i zmeczeniu czasem powiemy cos czego tak naparwde nie myslimy. Zaoferuj sobe troche wiecej lenistwa , kartony nie zajac nie uciekna. Przyjdzie i czas na nie :-)

Od dzis nie pije kawy, bo chyba ona rowniez wprowadza mnie w stan irytacji nerwowej ;)
 
reklama
Macie świętą rację dziewczyny!!! Od dzisiaj przestaję się stresować i poproszę kogoś o pomoc:tak: Jeszcze tylko dzisiaj muszę przebrnąć przez wizytę nowych właścicieli, bo w czwartek podpisanie umowy u notariusza i dzisiaj chcą dogadać szczegóły-chcieli kupić od nas też parę mebli...
Miliaa tak sprzedaj mi kopa,bo mi się należy:rofl2: mam nawet namiar do jakiejś pani Ukrainki, która oferuje swoje usługi w Piasecznie(bo na razie tu mieszkamy), zadzwonię jutro i zapytam czy ma wolny czas,żeby mi pomóc. A jak coś dasz mi namiary do swojej pani?PLEASE:-)
 
Do góry