reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
JEST!!! w życiu się tak nie cieszyłam z nadejścia @:))):-D
W środę znów jadę do kliniki będziemy przygotowywać błonę macicy na przyjęcie zarodka- cokolwiek to oznacza?
Na szczęście to tygodniowe opóźnienie nie wpłynęło jakoś na moją dawczynię. ona i pęcherzyki mają się dobrze.

gieniek faktycznie zasłużyłaś na kopa za to przemęczanie się

magdusia dołączam się do prośby gieniek- podziel się wiadomościami:)

Joweg- ja też się cieszę i nie mogę doczekać. chciałabym zdążyć podchodzić jeszcze w maju... ale mój dr na razie nic mi nie mówi... Może dowiem się czegoś we środę. A jak twój mąż się czuje??
 
aniołeczek HURRRRAAAAAAAAA,ale się cieszę!!! Mówiłam,że przyjdzie i przyszła wrednota:tak: P.S: Ja też wychodziłam za mąż w czerwcu 2010 roku a dokładnie 19 czerwca:-)
 
aniołeczek - super, że przyszła!!!!!!!!!! cieszę się razem z Tobą :-) ja też jak się wyciszałam, to @! spóźniała mi się tydzień a jak juz przyszła, to skakałam ze szczęścia i prawdopodobnie była ta ostatnią :-)
katee - estradiolem się tak nie przejmuj. Ja w piątek E2 miałam na poziomie 508, a w poniedziałek miałam punkcję i pobrano 10 komórek, z czego 8 było dojrzałych a 7 się zapłodniło!!

Dopiero dziś tak naprawdę doszło do mnie, że chyba się udało! krew na betę już oddana, czekam na wynik - jestem bardzo spokojna!! :-)
Jednym z objawów, który mnie za każdym razem zaskakuje, to płaczliwość. Normalnie rycze prawie na zawołanie :-) :-p
 
Geniek- :-D:-D:-D taaa czary mary jeszcze kula i czarny kot:-D, ale oczywiście jak daje Ci to jakiś komfort psychiczny to dlaczego nie!!!!!!!

Badania u mnie wyszły wzorowo, ale płci jeszcze nie znamy:confused2:, ja moim przeczuciem liczę na parkę, a emek ciągle się zwraca do brzucha w formie męskiej i jak mu zagadałam, żeby potem nie było zdziwiony 2 dziewczynkami to powiedział, że się wyprowadzi z domu, bo z takim babincem to już nie wytrzyma:-) (żona, teściowa, sunia, jedyny przedstawiciel męski to nasz kocur:-) ) więc chłop zwątpiony:-D:-D:-D oczywiście najważniejsze będą te badania połówkowe- te mam nadzieję, że będą też książkowe!!!!

Agavva- jeżeli testy wychodzą Ci coraz ładniejsze i beta zapewne elegancko przyrasta:-)!!!!!

Która to pisała o teście negatywnym w 9DTP?!?!?!?!?!
To jeszcze nie powód do załamki, ja miałam testy z różnych firm niby najczulsze a też jedne pokazywały inne nie!!!!!Także jeszcze nic straconego!!!!
 
Sylha parka byłaby super:tak: apropos czarów to mam już kota,ale białego, więc wróżę,że dzisiaj Agavva będzie miała ładną betkę;-) wszystkim innym testującym również tego z całego serca życzę!!!
A ja się zastanawiam,co tam u mnie będzie w czwartek...
 
Potwierdzam, to co Sylha pisze - mi te czułe testy (10 - bobo test strumieniowy) wychodziły wczoraj ledwo ledwo a dziś zrobiłam normalny i krecha jak ta lala - niewiele słabsza od kontrolnej :-D
 
reklama
Geniek- jak już pisałam miałam bardzo podobny poziom bety:-) trzymam kciuki&&&&&

Ja Wam muszę dziewczyny coś napisać, bo się cieszę ogromnie!!!!!!

Emek ma w pracy kolegę.....starają się o dzidzię kilka lat, podobno oboje są przypadkiem beznadziejnym, moja klinika nie była w stanie im pomóc jeździli do łódzkiej gamety, tam w tym samym czasie co ja mieli IMSI- niestety nie udane......Dzisiaj kolega się emkowi pochwalił, że żona wczoraj 3 testy zrobiła i nadal w to nie wierzą, ale udało im się naturalnie!!!!!!!Biedak aż się trząsł jak emkowi o tym gadał:-) Także dziewczyny cuda się zdarzają i to najczęściej w chwili gdy człowiek się poddaje!!!!
 
Do góry